Hangisi en iyi... bana int bow gibi geldi ciritlerle ve hızlı attack ile daha fazla vuruyor sanki? 200k 160k 160k 180k vs... serice...

Wizard'da ise sadece 2 skill var düşük skiller demon vb.'de kullanılabilir. Onlarda hep 170k 120k felan vuruyor, az kalıyor int bowun yanında hemde çok.... yanılıyormuyum?

Benim gördüğüm kadarıyla etrafta, int bow herkezden alıyor. diğer arkadaşların fikirlerinide alalım?

Takımı
Galatasaray
Zamanında int bow yapmıştım charımı nukeleri ve bicheon silip sadece cold light. pacheon yapmıştım (imbue cold) herkez iş yapmaz demişti ama birsürü wizard ve xbow içinden demon,lord hepsini kesiyordum (100 Lv sınırında) eğer iyi item alabilirsen en iyisi int bow bana göre neden dersen wizard bard her zaman cleric ihtiyacı duyar ama int bow buffsuz kendi bufflarıylada uzun süre kasabilir ve bosslarda yatmaz (snow shield özelliği) karar sana kalmış.

Bu mesaj WinstonChurchill rumuzlu uyeden alinti yapildi
WinstonChurchill demiş ki:
Elinde sağlam bir critli blueli mag'li dagger olduktan sonra gerisi boş derim :)
Kanka daggerle meteor atıp ignore crit getiren çocuk senmisin yoksa. Mag - dagger ???

Yukarı Alt