os1

olduser
Jutenya44 demiş ki:
os1 demiş ki:
Jutenya44 demiş ki:
bide gecen bana inci sözlüğü savunuyordunuz bakın ne güzel site
Ne var sözlük de hayat kadını ?

ps: O konum değişmediği sürece hayat kadını diyeceğim sana.

:roll: Bak küçük cocuk bi daha hayat kadını dersen bu sefer bende sana bişe derim 1 ay o pc basına oturamassın adam gibi konus yok ben artizim yok ben sana böle dicem diyosan gel inci ye üye olalım orda birbirimize küfür edelim tmm mı bu sitede böle konusma oky saygılı ol biraz 4 oldu bu bak
İnciye üye olalım mı? Ben zaten orada yazarım. O konum hoşuma gitmiyor değiştirirsen sevinirim.

@EliteTurk

Arkadaş kerhane diyor bende hayat kadını diyorum ne de olsa küfür değil.

Server
Takımı
Fenerbahce
Bak çoçuk karsında mal bi insan yok kerhaneye gidiyormusda felanda filanda kimisi konum un olduğu yere tuvalet yazıyor bizde o na tuvalet kadını mı diyelim bak beni deli etdin başlarım simdi senin atına avradına töbe töbe ya sevmek zorundamıyım ben inci sözlüğü sen kimsinde hayat kadını diyon olm aklını basına al adam gibi konus yazılarını iletdim hala haklıymış gibi bide cevap veriyorsun

os1

olduser
Jutenya44 demiş ki:
Bak çoçuk karsında mal bi insan yok kerhaneye gidiyormusda felanda filanda kimisi konum un olduğu yere tuvalet yazıyor bizde o na tuvalet kadını mı diyelim bak beni deli etdin başlarım simdi senin atına avradına töbe töbe ya sevmek zorundamıyım ben inci sözlüğü sen kimsinde hayat kadını diyon olm aklını basına al adam gibi konus yazılarını iletdim hala haklıymış gibi bide cevap veriyorsun
Özet?

Linkki acaba baska siteye upload edebilir misiniz ? göremiyorum

Jutenya44 demiş ki:
Özet geççç... :byes:

Advance

Extrowe demiş ki:
Ne kadar boş,işi olmayan saçma sapan adam varsa incide bişe yaptıklarını sanıyorlar akıllarınca makara:
Bardağın ne tarafına baktığına bağlı..

Takımı
Besiktas
@Extrowe

Şöyle bir şey var adamlar orda eğleniyor biz nasıl burda eğleniyorsak bro .

Yukarı Alt