Ronin demiş ki:
Pennywise demiş ki:
kendim kestim dediklerinizin hepsi bende render olarak var hemde tıpatıp aynı nedense :lolmuch:
Benimkiler varmı bi Müzeme gir bak istersen yargısız infaz yapma bütyün resimlerin kesilmemiş hallerini upload ederimm buraya...
seninkilerdende bikaçtanesine rastladım :lolmuch: kesmiyorsunuz demiyorum neden kesiyorsunuz diyorum :lolmuch:

Pennywise demiş ki:
Ronin demiş ki:
Pennywise demiş ki:
kendim kestim dediklerinizin hepsi bende render olarak var hemde tıpatıp aynı nedense :lolmuch:
Benimkiler varmı bi Müzeme gir bak istersen yargısız infaz yapma bütyün resimlerin kesilmemiş hallerini upload ederimm buraya...
seninkilerdende bikaçtanesine rastladım :lolmuch: kesmiyorsunuz demiyorum neden kesiyorsunuz diyorum :lolmuch:
Ben keserim kardeş zorumada hiç gitmiyor kesmek en azından Ps nin nasıl birşey olduğunu ve değerini anlıyorum adam karakteri harız alıp koyuyor 2 dk da bg hazırlıyor al sana imza yok öle bedava.. Bana ters. Ben kesmeye devam ederimki. Bit on render sitesi bildiğim halde. Kesiyorum..

ok sen kesmeye devam et kesme diyen yok zaten ama ben şahsen karakterin aynısı dururken kesmek bana sıkıcı geliyor ama gerektiğinde bende kesiyorum,chauncey e yaptıgım amy lee imzası,tatu imzası vb. hep kendi kesimim ama mecbur kalmadıkça kesmiyorum :lolmuch:

XEM

rank8
buyur kendim kestim hehehehehehe birde tam keserken % 90 ı bitmişti PS hata verdi 2 kez kestim yani hehehhehehe

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
XEM demiş ki:
olsun abi kesip emek veriyorsun mause hassasiyetin artıyor el alıştırması extraokk
euheueheuhe o da var tabi ama benim mouse rezalet ince kıvrımları asla yakalayamıyorum hem masamda çok pürüzlü,ayrıca benim bulduğum renderlar her zaman daha güzel oluyor mesela dün bende kesecem dedim google da baya resim aradım ama güzel şeyler yok render lardaki karakterler daha güzel :lol:

JasonWalker demiş ki:
Pennywise demiş ki:
XEM demiş ki:
bende o resimden kestim kesilmişleri yanyana getirin bakalım uclarda almadıklarım ver penny :lol:
işte uehuehuehe :mrgreen:
-Resim Silinmiş.
sendende bişi kaçmıyo :mrgreen: :mrgreen:
kaçmayan ne ala ala yaw ben hazırları var neden kesiyorsunuz diyorum neden herkes beni yanlış anlıyor ya hayret bişey Evil or Very Mad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pennywise demiş ki:
yahu tamam sen kestin anladık sana zaten kesmedin diye bişey söyledimmi ben?diyorumki hazırları da var yani bilin
Merak etme hacım hazırlarının olduğunu biliyoruz.. Ona bakarsan hazır imzalarda var ozaman hiç uğraşma al yazıyı değiştir koy... Ne anlamı kaldıki ozaman? Haksızsam haksızsın de susucam ben ...

Ronin demiş ki:
Pennywise demiş ki:
yahu tamam sen kestin anladık sana zaten kesmedin diye bişey söyledimmi ben?diyorumki hazırları da var yani bilin
Merak etme hacım hazırlarının olduğunu biliyoruz.. Ona bakarsan hazır imzalarda var ozaman hiç uğraşma al yazıyı değiştir koy... Ne anlamı kaldıki ozaman? Haksızsam haksızsın de susucam ben ...
ya haklı haksız yok burda hay azıma mıçım nerden açtım bu konuyu Sad benim demek istediğim aynı şey yani sizin yaptığınız,mesela sen kesiyorsun ama zaten onun hazır renderlanmışı var ve ikisinin arasında hiçbi fark ta yok,ben mecbur kalmadıkça kesmiyorum cunku bana göre aralarında fark yok,yani sen kessende hazırda bulsan karakter arasında fark olmucak(tabi değişik biçimde kesmediğin takdirde) onu demek istiyorum ben,hem yoksa adamlar neden render programı yapsınki,hazır imza kullanmak daha farklı en azından imza yapıp hazır render karakter kullansan bile yinde bi miktar kendi tarzından vs. katıyorsun imzaya istediğin gibi şekil veriyorsun ama mesela kestiğin karakterde de renderlanmışında da fark yok...cok uzun oldu susayım artık :lol:

Ben anladım senin demek istediğini. Ama ben işim gereği bu güne kadar o kadar çok obje kestimki onların renderlanmış halleride yoktu. Çok karmaşık resimleri bile zorlanmadan kesebiliyorum artık. Koymuyorda dahada çok zevk alıyorum neyse ya herkes kafasına göre takılsın Razz Ama ben bu olaya hala karşıyım yani al koy yazı yaz ben yaptım nasıl olmuş benim garibime gidiyor Razz

Ronin demiş ki:
Ben anladım senin demek istediğini. Ama ben işim gereği bu güne kadar o kadar çok obje kestimki onların renderlanmış halleride yoktu. Çok karmaşık resimleri bile zorlanmadan kesebiliyorum artık. Koymuyorda dahada çok zevk alıyorum neyse ya herkes kafasına göre takılsın Razz Ama ben bu olaya hala karşıyım yani al koy yazı yaz ben yaptım nasıl olmuş benim garibime gidiyor Razz
bizde ilerde senin kadar ustalaşalım bizde(bende) kendimiz kesmeye başlıcaz belki ne biliyosun :lol:

Pennywise demiş ki:
Ronin demiş ki:
bizde ilerde senin kadar ustalaşalım bizde(bende) kendimiz kesmeye başlıcaz belki ne biliyosun :lol:
,

Bilmiyorum işte sorun orda.. extraokk :mrgreen: :mrgreen:

Ronin demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Ronin demiş ki:
,

Bilmiyorum işte sorun orda.. extraokk :mrgreen: :mrgreen:
inşallah yani muhahaha :mrgreen: :mrgreen: rahata alışmak kötü şey ama naparsın bikere kanına girdimi fena oluyor :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Sen elle kesmeye devam et herşeyi öğrettim zıkkım sana hazır çalda koy diyemi öğrettim yüzümü kkara çıkardın hocana hiç benzemiyosun :?!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt