+18 diyorsunuz küfür edince küçükler var diyorsunuz imzanızda +30 luk resimler var :mrgreen: küfür yanında vız , biri orasını açmış biri burasını hele bide bu ayda yapmayın beyler bizde müslümanız birde çizgi kahramanlarının pispis resimleri ayıp ama kardeşlerim burası bir bilgi paylaşım sitesi her yaşta insan gire biliyor lütfen biraz daha saygılı olalım Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
imzalar örf adeti ve töreyi aştığı zaman emin ol senden önce ben müdahele ederim Cool

+30 ne ya alla +13 ten yukarı bısey yoktur bence aslında gızlencek bısey bıle yok herkes neyın ne oldugunu bılıo Wink kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamam beyler birisi bir öneri yapmış üzerine gitmenin manası yok belki eşi kardeşi yanında geleneklerine uygunsuz kaçıyordur saygı duymak lazım lakin sitemizde durum budur güvenlik önlemlerini almanı tavsiye ederim hatta profil ayarlarından avatar imza ları kapatabilirsin böylece hiçbirini görmezsin extraokk

Arkadaş sankim biraz benim imzama laf edermis gibi hissettim ama bende sansürledim :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

walla dukkandayım ps yok paint konusturuyom ben :lolmuch:
yeni imzam nasıL olmus birazda küçültüm az sansürledim. eXtraLooba yeni bi anlam kattım Razz Razz extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wallahi düşüncelerin ve yapmak istediklerin çok güzel ama tam yapamıyorsun o da işin profesyoneli olmadığın için malum hepimiz amatörüz velhasıl son imza çok daha tatlı olmuş Wink extrabeer

Saolasın..
Şimdi ps yükleyip onun ustunde çalışacam.yaklaşık 2 yıldır ps kullanmadım.ama unutmamışımdır herhalde.en azında basit efektleri Razz extraokk

Unuttuklarım ve merak ettiklerim olursa sorarım extraokk

Kız resmi koymak ne zamandan beri +30 olmuş ki okan abinin dediği gibi senden önce o el koyar
merak etme jnm sen Wink

yaa jiggynin imzada bisey eksik.Adamın bi ''seyi'' yok sanki.Ama tabi brz daha assagıdadır belki ben bilmem :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
hehe resimler + 30 mu yapma gözünü seveyim. ps ile yapılmış çizgi film kahramanları gibi bişey b resimler

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
tamam beyler birisi bir öneri yapmış üzerine gitmenin manası yok belki eşi kardeşi yanında geleneklerine uygunsuz kaçıyordur saygı duymak lazım lakin sitemizde durum budur güvenlik önlemlerini almanı tavsiye ederim hatta profil ayarlarından avatar imza ları kapatabilirsin böylece hiçbirini görmezsin extraokk
KatıLdım sana qitti :lol::D :?!!!

Yukarı Alt