Cs2'yi indireli 15 dk falan oluyor.Burdaki sıralamayı aynen takip ediyorum lakin 11. aşamanın sonunda elde etmem gereken sonucu bir türlü elde edemiyorum :S.Birde New dedikten sonra 500*500 bir alan açıyorum , lakin resimlerdekinden biraz daha farklı oluyor(Üst kısmında ''66.7 % rgb/8) tarzı birşey yazıyor.Yanlışlıkla neye bastımda böyle oldu :D.

Spare_

Bilgiliyim
RememberMe demiş ki:
Spare demiş ki:
baserb demiş ki:
ya ellerine saglık super bir paylasımda ben beceremedim sabahtan beri ugrasıyorum :(((
Beceremediğin konu neydi arkadaşım, sorunlarınızı söyleyin yardımcı olabilirim. Ben anladım :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: bende anladım :mrgreen:
Neyi anlamadın, sorun varsa açıkla yardımcı olurum. :mrgreen:

şu 17 de ne demek istedigini anlamadım ve orda kaldım resmi koyamıyorm :S

CnK__ demiş ki:
resim dosyasının kulağından tutup sürükleyip photoshop ekranına bırakıyorsun. ordan da çalışma yaptığın bölüme taşıyorsun :wink1:

TwiLighT demiş ki:
CnK__ demiş ki:
resim dosyasının kulağından tutup sürükleyip photoshop ekranına bırakıyorsun. ordan da çalışma yaptığın bölüme taşıyorsun :wink1:
calısma yapdım bolume nası tasıcam :S yrm saattir yapamıom :( :(

tamam resmi ps ekranına attın. layer bölümünde background isimli bir layer olması lazım o yazının yanındaki kilit simgesine çift tıkla tamam de. ondan sonra aynı şekilde resmi tut imza çalışmanın üstüne bırak

Yukarı Alt