TrowZeeN

Öğretiyorum
Kulübümüzün Brezilya'dan iki transfer bombasına imza attı.

Fenerbahçe, bir süredir kadrosuna katmaya çalıştığı Andre dos Santos ve Cristian Oliveira'ın transferinde mutlu sona ulaştı. Sarı-lacivertli takım, 2009 FIFA Konfederasyon Kupası'nda Brezilya milli takımının formasını giyen sol kanat oyuncusu Dos Santos ve defansif orta saha oyuncusu Oliveira'yı renklerine bağladı.
İki Brezilyalı futbolcunun transferi, sarı-lacivertli kulübün resmi televizyonu FB TV tarafından duyuruldu.

Kaynak: Fenerbahce.com

Güzel haber akşam akşam duymak iyi geldi, bir sol kanat alınmasına aşırı şekilde sevindim :D

Gece Fenerbahçe TV'de gördüm,akşam uyuyamadım mutluluktan.Andrea konfederasyon kupasında beğendiğim,klas bi oyuncu,cristian'ı zaten FM'den çok iyi tanıyorum 2 tane istediğim yere müthiş transferler.Biri hem solbek hem sol açık,diğeri ön libero ile birlikte stoperde oynayabilen bir oyuncu.Topu ileri 2'side çok iyi taşıyor ki Fenerbahçemizin en kötü özelliği buydu.Ben bide lugano ile anlaşma sağlandı diye duydum,eğer bu doğruysa çok kaliteli bir kadromuz olur.Zaten su an Fenerbahçede oynamak ateş pahası,yedek külüpemiz çok sağlam olcak...EN BÜYÜK FENER LAN!!!!!

F.bahçenin sol kanat ve sol açığa ihtiyacı vardı.Bu transferleri yapması iyi olmuş.Hayırlısı olsun . :coffee:

Yukarı Alt