arkadslar butun ayarlar duzgundur defalarca kontrol ettım defalarca yenıden yaptım ama oyuna gırıyor 1 dakka sonra dc yıyor sureklı aynı bu ya nasıl yaptınız bı yardım edın lutfen yaw

IZMIRLI24 demiş ki:
arkadaslar bu botu tek car acarak sorunsuz bır sekılde dc olmadan kullanabılen varmı
Ben clientless olarak çalıştırabiliyorum ama yarım saat - 1 saat sonra dc veriyor. HS Server üzerinden bağlanmazsan oyuna girdiğin an dc yersin.

Ben de cleintli olarak çalıştıramadım bir türlü. HS serverin clienti açıkken ikinci clienti yüklemiyor bir türlü ?

arkadaşlar windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Hackshield'i açıyorum ama 'java' ile başlayan bişeyler yazıyo çalışmıyo, java yükledim aynı sorunum devam ediyo. phmediapatcherı custom yaptıktan sonra ileriye gidemediğim için aşağıdaki yöntemden gitmeye çalışıyorum

bu sefer ise edx loaderi yönetici olarak başlatıyorum launch diyorum ama sunucuyla bağlantınız kesildi diyo daha oyuna bile giremeden. acil yardım lütfen

HS server ile ilk clienti açıyorum hiçbir sorun yok. Ardından ibotu çalıştırıp exloader ile ikinci clienti açmaya çalışıyorum ama ilk client açıkken yüklemiyor oyunu bir türlü. Ancak ilk clienti kapatınca açılıyor ama o zaman da HS serverden bağlantımız kesildiği için bi anlamı olmuyor tabii. Clientless olarak hiçbir sorun yok ama clientli olarak açamadım. Çarı görmem lazım yanlış işler yaptığı zaman müdahele edebilmek için.

Hacım ben birtürlü loader bulamadım . Birtane indirdim onda da launch'a basınca sro simgesi geliyor : ''sunucuyla olan bağlantınız kesildi'' diyor . daral:

Sağolun extraloob ve yöneticileri beni çok bilgilendirdiniz ve sorunuma destek oldunuz ^^ .. :thumbsup:

Virgil demiş ki:
Hacım ben birtürlü loader bulamadım . Birtane indirdim onda da launch'a basınca sro simgesi geliyor : ''sunucuyla olan bağlantınız kesildi'' diyor . daral:
edx loader kullanabilirsin kardeş bu konudan indirebilirsin: http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=606&t=223595

proximity demiş ki:
HS server ile ilk clienti açıyorum hiçbir sorun yok. Ardından ibotu çalıştırıp exloader ile ikinci clienti açmaya çalışıyorum ama ilk client açıkken yüklemiyor oyunu bir türlü. Ancak ilk clienti kapatınca açılıyor ama o zaman da HS serverden bağlantımız kesildiği için bi anlamı olmuyor tabii. Clientless olarak hiçbir sorun yok ama clientli olarak açamadım. Çarı görmem lazım yanlış işler yaptığı zaman müdahele edebilmek için.
işletim sistemin ne ?

hamster544 demiş ki:
Virgil demiş ki:
edx loader kullanabilirsin kardeş bu konudan indirebilirsin: http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=606&t=223595

proximity demiş ki:
işletim sistemin ne ?
Win XP service pack 3

arkadaslar bende de bi sorun war win 7 home kullanıyorum denildiği gibi phmediapatcher'dan custom yapıyorum sonra denildiği gibi run hack shield yapıyorum ancak java falan bişiler yazıo.. javayı yükleyip güncelledim aynı şey devam ediyor birde oyunu normal ile calıştırmayı denerken sunucu şu an güncellenmektedir diyor ancak phmediapatcher'dan defult yapınca oyun için start geliyor custom yapınca güncelleniyor diyor acill yardıma ihtiyacım var anlıyacağınız şimdiden emek gösteren tüm arkadaşlara teşekkürler :)

Ya bu ibotu sadece clientless ile çalıştıracak bişey yokmu? Sırf servera bağlanmak için client açınca 2.cliente ram yetmiyor:S

bende launch'a tıkladıktan sonra sroyu açmadan disconnected diyor. neden acaba yardım eder misiniz?

Yukarı Alt