Net Framework 3.5
indir exe dosyasını tıkladıgmda yükleme baslar gibi oluyo ama hiçbieşey cıkmıyor kurulmuyor galiba

SeljukEmpire demiş ki:
badmurat demiş ki:
Net Framework 3.5
indir exe dosyasını tıkladıgmda yükleme baslar gibi oluyo ama hiçbieşey cıkmıyor kurulmuyor galiba
Şurdakini kur bakalım. viewtopic.php?f=606&t=245243&hilit=
Selçuk hacım hep diyorum sana üyelerimiz bot bölümünde ki konulara iyice inceleseler bu tür sorular sorulmayacak.İlginden dolayı teşekkürler. :kalp:

@badmurat Tekrar sorun yaşarsan çekinmeden yazabilirsin.Buralardayız biz :P

ilgilinize çok teşşekkür ediyorum gerçekten elinizden geleni yapıyorsunuz

badmurat demiş ki:
Sizin için buradayız arkadaşlar.Bildiğiniz üzere bizde çalışıyoruz.Cevaplar bu sebebten dolayı gecikebilir.Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yetişmeye çalışıyoruz.İyi forumlar.

NiNCaSu demiş ki:
SeljukEmpire demiş ki:
badmurat demiş ki:
Net Framework 3.5
Şurdakini kur bakalım. viewtopic.php?f=606&t=245243&hilit=
Selçuk hacım hep diyorum sana üyelerimiz bot bölümünde ki konulara iyice inceleseler bu tür sorular sorulmayacak.İlginden dolayı teşekkürler. :kalp:

@badmurat Tekrar sorun yaşarsan çekinmeden yazabilirsin.Buralardayız biz :P

Aynen hacımcım inceleyen yok biz hep kendimiz buluyorduk ibotuda öyle çözdüm :)
Bu arada hacım isim Selçuk değil Fatih :thumbsup:

badmurat demiş ki:
Biz teşekkür ederiz elimizden geldiği kadar yardımlarımızı esirgemeyiz. İş yerinde pc başındayım hep her an takip edebiliyorum :mrgreen:

indirdim kuruldu ama yine aynı sorun sunucuyla olan bağlantınız kesildi diyor edxSilkroadLoader5_0_3 dısında baska önereceniz loader varmı edxSilkroadLoader5_0_3 konudaki ayarları yaptım ve the selected path already exits hatası veriyo

teşekkürler girdim oyuna yardımı gecen herkesin eline sağlık iyi varsınız

izledim onu ana wizardım o videokilerde skilerin ingilizce halleri eski oldugu için ing.olmadıgı için:) haliyle pek anlyamadım

Bak şimdi dostum evde olmadığım için sözel olarak anlatıyım. Öncelikle oyununu ingilizce yap ki daha iyi anlıyasın skillerden. Sonra oyuna botla gir. Bot menüsünde kitap şekli olacak 4.sırada oraya gel solda sana ait olan tüm skiller orada mevcut. Ordan seçerek skillerini ayarlayabilirsin :wink1:

SeljukEmpire demiş ki:
Bak şimdi dostum evde olmadığım için sözel olarak anlatıyım. Öncelikle oyununu ingilizce yap ki daha iyi anlıyasın skillerden. Sonra oyuna botla gir. Bot menüsünde kitap şekli olacak 4.sırada oraya gel solda sana ait olan tüm skiller orada mevcut. Ordan seçerek skillerini ayarlayabilirsin :wink1:
:muck:

Yukarı Alt