admin kardeşler 2 haftadır ibot un fgw ile olan yeniliği ile ilgili bilgi almak istiyorum ama kimsenin cevap verdiği yok bilmiyorsanız bi bilgimiz yok deyin
( yanlış anlamadıysam ibot FORGOTTEN WORLD a gidip kendisi canavarları kesip ilerleyebiliyor galiba ama nasıl oluyor tam bir bilgim yok bilenlerden yardım bekliyorum ) çünkü 2 hafta önce FGW ile ilgili mapları yayınladı script kısmında FGW ile ilgili bişeyler war lütfen bu çok güzel bir özellik benim anladığım gibi ise lütfen yardım

v1.1.8
- Sro v1.303 için Güncelleştirme
- Fix clientless ile bir sorunu yeniden
- Ayrıştırma Fix unutulmuş dünya sayacı
- HS Server bağlantısı eklendi
- Otomatik fgw özelliği eklendi
- Otomatik fgw için örnek fgw script eklendi

yeni sürümde bunlar yazıyor

kendim çalıp kendim oynuyorum

ama en sonunda " SeljukEmpire " arkadaşımız akşam bakacağını söyledi inşallah çok güzel olacak
ibot FGW ye gidip talisman çıkaracak eğer çalışıyorsa tabi

bu adminler ne kadar meşgulmuş bee pfff

bütün sorunları normal üyeler çözüyor ( bu bir eleştiridir adminler ne işe yarıyor )

sanırım çözdüm olayı ama uykum geldi yarın sabah bakacam :dance: :dance: :dance:

ya arkadaşlar ben script yaptım ibot un içinde örnek script vermişti ona bakarak bişeler yaptım

D9 FGW si için script yaptım çok güzel gidiyo 1. box u kesiyo hatta 1. box dan 2 tane talisman düştü ama daha sonra gidip ilk uniqe kesiyo sonra deliriyo silkroad ın sağ tarafına devamlı hedef bulunamıyo yazıyo olduğu yerde mal mal bekliyo
ileri felan tıklıyosun ileri veya geri de gitmiyo anca 1-2 adım atıyo

SW ler dolu olduğu için pek sık deney yapamıyorum
ama sorunu çözersem script i sizlerle paylaşacağım

Siz daha kullandığınız botu bilmiyorsunuz ki bize soruyorsunuz?İbot'da öyle bir özellik yok.Bizler çalışıyoruz,çoğumuz meşgulüz geniş zamanlar da...Bu yönden anlayış bekliyoruz sizden.Eleştirilerede açığız.İyi forumlar.

puahahaahah hiç gülesim yoktu ya yaptım diyorum ufak tefek sorunlar var sadece

admin sen ibottan anladığına eminmisin kardeşş

sorunu hallettikten sonra burda benden özür dileyecekmisin acaba :?: :?: :?:

en yukarda ki kocaman yazıyla yadığım yazıyı iyi oku lütfen

ibot un 1.1.8 versiyonunda geldi bunlar ben siteden kopyalayıp buraya yapıştırdım ve o özellikleri de kocaman yaptım ama hala göremeyenler var demek

ama malesef extraloob anca bu kadar büyütüyo daha da büyütse daha büyük yazardım puhahahah harbi çok komiksin ya script yapdım gidiyo diyom hala neden bahsediyo ya

yazık diyorum başka bişe demiyorum

Arkadaşlar FGW script i yaptım ama bazen 1. uniqe i kestikten sonra bota bişeyler oluyor error veriyor
ama baya uğraştım her gün FGW ye gidip script yapmaya çalıştım yapabileceğim bu kadar ben anca bu kadar yapabildim her ne kadar nincasu kullandığınız botu bilmiyosunuz öyle bir özellik yok dese de yaptım oldu :nod:
bence özür ü hak ediyorum
(eğer daha güzel script yapacak olursa yayınlarsa sevinirim D9 grade 2 de yaptığım için 2 adımda bir kasma alanı belirledim ilk deneyecek olanlar grade 1 de denesinler sonra ölüp de exp im gitti diye söylenmesinler )

link aşağıdadır ibot un yayınlandığı siteye upload ettim

script >>>>> http://depositfiles.com/files/8bcay08vm

virüs total sonuçları temiz arkadaşlar >>>> http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a4503b1c29f5a94f61efc3fb86d3ea83d8cb8f6889305df0199de9ca89dac1e6-1306416172

mani demiş ki:
puahahaahah hiç gülesim yoktu ya yaptım diyorum ufak tefek sorunlar var sadece

admin sen ibottan anladığına eminmisin kardeşş

sorunu hallettikten sonra burda benden özür dileyecekmisin acaba :?: :?: :?:
İbot son sürümü v1.1.9 :
v1.1.9
- Update for sro v1.304
- Fix clientless login
- Fix script execution after disconnect

Sen ibottan tam anlamıyla anlıyorsan yukarıda demişsinki script çizdim.Çizdiğin scripti paylaş bakalım.Bu bot konusunda sana birçok konuda yardımcı oldum.Senden özür dilememi bekliyorsan önce konuşmalarına dikkat etmen gerek.
Bottaki özellikler:
- Fix clientless login
- Fix script execution after disconnect
Ps:İyi forumlar.

script i yayınladım arkadaşlar ayrıca yayınladığım yerden tekrar indirdim de sorun var mı diye sorun da yok sorunsuzca iniyo zaten ufacık bişey

Birşeyi ekliyorsanız virustotal'ide unutmayın lütfen. :wink1: Konuşma şeklinizede dikkat edin.Siz benden daha iyi biliyor yada biz sizden daha çok şey biliyor olabiliriz.Herşeyi bu sitede üyeler yapmıyor.Yorumlarını okudumda herşeyi üyeler yapsaydı burada bizler olmazdık iyi forumlar.

kardeş emin ol ilk update imi yaptım virüs total felan anlamıyom o kadar bi zahmet onu da sen hallet

( bu arada ben bu konuyu açalı çok oldu ama yorumlarımı daha yeni okuduğunu anlıyorum )
nese amacım polemik değil adminlerin biraz daha özverili olması

Amacınız polemik değilse yazım şeklinize ve kurallarınıza dikkat ediniz.Tekrar söylüyorum hepimiz çalışan insanlarız.Sana en çok bot konusunda SejukEmpire ve ben yardımcı olduk.Puhahha,huhaha diye bir gülme şeklide yoktur.Bunu kendinize ne kadar yakıştırdığınızıda aynı zamanda.Virustotal için :arrow: Tıklayınız.

sana cevap bile vermeyeceğim

insanlar yorumları okuduktan sonra kimin haklı kimin haksız olduğunu görür

( bu arada senin bana bi konuda yardımcı oduğunu hatırlamıyorum )

bana yardımcı olanlara her zaman en az 3 kere teşekkür edrim ben

virüs total ı gösterdiğin için çok çok çok teşekkürler summer3:

İ botta FGW Script var... Sayın yönetici son sürümü indirip kurarsan script kısmında 3. sıra Questin bi altı.

Yukarı Alt