Evet arkadaşlar , ibot mağdurları, bu bot adamı hasta ediyor , ama beleş :) napalım artık idare etçez, Bir sorum olacak Petimin görevleri toplamasını ama benim toplamamı istiyorum bununi çin mine drops seçeneğinide mi kaldırıcam ama bu sefer itemleride toplamaz dimi ? yani nova düştü farzedelim , pette köşede takıldı nolcak ? :D başkası alcak xD FTW ...

Takımı
Galatasaray
botun hiçbir sorunu yoktur.çatır çatır kasmaktadır.ayarları baştan savma yapıyorsunuz sonra suçu bota atıyorsunuz.

kesinlikle botta hiçbir sorun yoktur. toplama ayarlarını dogru duzgun yaptıkdan sora takır takır saydırıo hem seri kasıo hem bedava oto login için programda yapmışlar daha ne istenebilirki ttnetde olmasa botun dc yiyecegi yok :D

hocam tamamdır sorunu buldum ,sbot ve ibot aynı clientten girdiği için hata veriyo sabotun dediğini yaptım düzeldi ikisindende rahatça girebiliyorum...

emc

rank8
Hardmode ile DC yemeden geceli gündüzlü kasıyor. TTnet DC yedi Bot DC yemedi.
iBOT yapan programcı Hardmode kodlarını alıp kendi botuna uygulasa DC sorunuda ortadan kalkacak.

işletim sisteminden kaynaklanıyo genelde dc sorunu win7 64 bit işletim sistemi kullanırsanız dc olayı çok nadir olur
arkadaş 32 bit kullanıyordu dakikada dc 64 bit kurdu şimdi çatır çatır kasıyor

Yukarı Alt