1.Bölüm
Arkadaşlar şimdi size başımızdan geçen saçma olaylar serisini anlatıcam ben şahsen anlam veremedim.
Evet Başlıyorum.Şimdi sıradan bir gündü arkadaşın doğum gününü felan kutladık sonra bize gittik biraz Pes felan oynadık.
Sonra ben bu arkadaşlara i doser felan varmış dinleyek dedim amacımız arkadaşı korkutmaktı.Sonra işte ışıkları kapadık taktık kulaklığı arkadaşa dinlettik 1.00 dakikada bağıran kadın açıcaktık yanlış video bulmuşuz böyle zikir çeken adamlara benzer bir şey açıldı hemen kapadık tabii anlamasın diye sonra bir 20 saniye sonra bağıran kızı bulduk açtık bir anda çıkardı kulaklığı işte noldu niye çıkardın diye sorduk?(bizde safa yatıyoruz).Oğlum duymadınız mı dedi bize?İlk bize ne duyduğunu söylemedi kafa yaptığımızı düşünüyordu(öyleydi ama ustaca rolümüzü oynadık ve onu kandırdık).Sonra bizde sadece cızırtılardan başka birşey duymadığımızı söyledik ona sonra konu kapandı 1 dakika biz öyle pc'de başka şeyler yapıyormuş gibi davranıyorduk ve bize dedi oğlum cidden bunu bırakında gerçekten söyleyin bir şey duymadınız mı ağlıyacağım şimdi dedi.Bizde gerçekten bir şey duymadığımızı söyledik.Ve bize ilk garip adam sesleri ve çığlık sesi duyduğunu söyledi.Bizde öyle birşey gerçekten duymadığımızı söyledik.Sonra öbür arkadaşım istersen deniyeyim bende bir şey yok dedi açtık oda yattı.(Bağıran kızı arkadaşımda tam 1.30 da bağırmıştı.İşte arkadaşım yattı oda tam 1.30 da bağırarak kalktı.(içinden saydı :P )Sonra arkadaşım bize baktı ve aslında alaycılık içeren bir ciddiyetle bakın gördünüz mü dedi dakikaya bakın dedi.Sonra diğer arkadaşımdan sonra ben geçtim bende içimden saydım bende 1.26 gibi bağırarak kalktım.Şakayı yaptığımız arkadaşım gerçekten inanmış ve korkmuştu neyse buna anlattık işte böyle bağıran adamlar vardı sonra çığlık felan geldi bu tesadüf mü felan korkutuyoruz bunu arkadaşım gerçekten korkuyor bizde gerçekten altımıza işiyecek ayaklarındaydık.Hatta ben mutfağa giderken arkadaşa gelsene oğlum hadi kanka yalnız gitmeyeyim felan diyordum.İşte arkadaşım bize dedi oğlum şakaysa söyleyin bak gece uyuyamam felan biz yok harbiden bizde duyduk felan dedik sonra bunlar eve gidecekti.

2.Bölüm

Evet sonra arkadaş tuvalete girdi tam tuvaletten çıktı koridora yöneldi bağıran kızı tekrar açtım ve koridordan kendini bizim odaya Allaaaaah diye bağırarak içeri attı.(Uçan Adam Sabri).Neyse arkadaş artık çakmıştı siz yapıyordunuz demi felan açtım geçmişi evet kanka şaka yaptık felan dedim.İşte arkadaşlar çıktı asansöre bindi biz 4.kattayız tam kapı kapandı koşarak 3. kata indim ve asansörü durdurdum öbür arkadaşım beni gördü şakayı yapıtığımız arkadaş montunun fermuarını çekiyordu o sırada asansörün durduğunun farkında değildi ve ben o anda garip bir ses çıkardım ki tarif edilemez ve üstüne doğru yapıştım ve o anda arkadaşımın yüz ifadeni ve bağırmasını duysaydınız gülmekten yerlere yatardınız ve bağırmasını bütün apartman duymuştur sanırım.

Sonra her şey bitti eve geri geldim ve o anda aklıma geldi ve gecenin bu karanlığında ben bunu ne korkuturum diye düşündüm ve o anda peşlerine düştüm.Tam karanlık bir sokağa girdiler arkasından kavrayarak böyle dilsiz adamlar konuşmaya çalışırken sesler çıkarır ya ha işte öyle bir ses çıkardım.Arkadaşım bayıldı artık(gerçekten bayımladı tabii)sonra başladı bana küfretmeye felan öbür arkadaşımız yerlerde zaten.Dedim sizinle yürüyeyim biraz sıkıldım tamam söz bir daha şaka yok dedim.

3.Bölüm

Evet sizin zamanınızı bu kadar sıçmıktan şaka anılarım için tuttuğumu düşünmemişsinizdir umarım.
Dediğim gibi arkadaşlara evlerine giderken biraz sizinle yürüyeyim dedim.Sonra geldik anayola ışıklarda bekliyoruz.
Tam geçiyorduk kırmızı ışıkta tam arkadaşın önünden saatte 180(180'le gidiyormu bilemiyeceğimde bayağı hızlıydı)'le giden bir minibüs geçti arkadaşımın yanından tam aralarında 10 cm felan vardı ucuz yırttı sonra ardından arkadaşın telefonununa olaydan hemen 10 saniye sonra EGM(Emniyet Genel Müdürlüğünden) Aşırı Hız Öldürür diye bir mesaj geldi.Artık arkadaş ağlıyordu mu desem ne desem harbi fena korkmuştu.Sonra bu olaydan sonra ben işte ertesi gün bayram ziyaretlerine felan gittim bugün geldim işte ne tesadüf ki arkadaşa motor çarpmış neyse fazla birşeyi yokmuş.

Birebir kendimin yaşadığı bir olay alakası yok dediğim gibi

Yukarı Alt