Arkadaslar Kendi Oynadıgım Charımı Sattıgım İçin Yeni Bir Char Actım .. Hybird Bowman Char Actım Sizce Nasıl Bir Seçim Olmuş ??? Yorumlarınızı Bekliyorum... kahvekeyfi

Valla O Kadar Ayrıntılı Bilmiyorum Ama Benim Bildigim Kadarıyla Ben 2 İnt Bir Str Gdiiyorum :)

Hmm İyi Damage İyi Olur Unique Lerde Basarılı Olursun İyi FOrumlar Yanlız Bölümü bura Deildi

Hmm Yorum İçin Teşekkürler Enique 40ile45 Arası Tg Koleksiyonu Yaptım 3 Defa Kestim :)... Konu Yeri İçinde Üzgünüm Adı Üstünde Yeniyim Zamanla Ögrenicez :)

DampyrE demiş ki:
Bence hybrid sword olur
olabilir ancak söyle bir durum varki sword bence oyunu tam anlamıyla kavrayamamıs veya 51skilinin büyüsüne kapılmıs kişilerdir

hybrid olacaksan önce oyunu biliyorum diyebilmelisin hybrid cocuk oyuncağı değildir, oyuna hakim ellerde cift silah kullanarak cok muhtesem isler basarabilinir amma velakin oyunu bilmeyen birinin elinde char rezil bile olabilir

benim tavsiyem oyuna yeni baslarken STR acın veya oyunla ilgileri herseyi bir bilenden öğrenin oyuna hakm olduktan sonra hybrid kullanın

bana kalırsa hybrid bir profesyonel işidir Wink :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
TWEETY demiş ki:
DampyrE demiş ki:
Bence hybrid sword olur
olabilir ancak söyle bir durum varki sword bence oyunu tam anlamıyla kavrayamamıs veya 51skilinin büyüsüne kapılmıs kişilerdir

hybrid olacaksan önce oyunu biliyorum diyebilmelisin hybrid cocuk oyuncağı değildir, oyuna hakim ellerde cift silah kullanarak cok muhtesem isler basarabilinir amma velakin oyunu bilmeyen birinin elinde char rezil bile olabilir

benim tavsiyem oyuna yeni baslarken STR acın veya oyunla ilgileri herseyi bir bilenden öğrenin oyuna hakm olduktan sonra hybrid kullanın

Çok dogru senın ve benım gibi professıonaller kasabılır sadece Cool

AnT_NuKeR demiş ki:
TWEETY demiş ki:
DampyrE demiş ki:
Bence hybrid sword olur

Çok dogru senın ve benım gibi professıonaller kasabılır sadece Cool
azuahahhaha :lolmuch: :mrgreen: anladın mı sen onu extraokk

screamadle demiş ki:
Eğer son itemleri giydiğinde full blue olacaklarına inanıyorsan 5-1 git derim Wink
haklısın full blue ise mag balanca %101 - %104 arası bisi oluyor o zaman extraokk

A

Anonymous

Guest
bırakın ya hybird charı övüyonus bi kere silke ilk baslayanlar hybird acıolar oda anlamadan en iisi str derim hybirde urasana kadar str kasarım

sLaYeR_ demiş ki:
bırakın ya hybird charı övüyonus bi kere silke ilk baslayanlar hybird acıolar oda anlamadan en iisi str derim hybirde urasana kadar str kasarım
ancak söyle bir durumda varki str yi iki char yapılandırması yıkar birincisi diğer bir str ikincisi hybrid char tabiki

dediğim gibi hybrid bence prof. oyuncu isi öyle herkes yapamaz extraokk Wink Wink

Hocam Her Charın Ayrı Bir Güzelliği Var Hem Hybird Char Cok Güsel Kasılıyo Kendi Lvl Yaratıgıma Bir Nuke Birde 31 lvl Sarı cekme Skili İle Alıyorum Ve Harika Kasılıyor ..Ayrıca Enıque Yönünden de Süper Uzaktan Pat Pat Atıyo Walla :)

shevchenko7 demiş ki:
Hocam Her Charın Ayrı Bir Güzelliği Var Hem Hybird Char Cok Güsel Kasılıyo Kendi Lvl Yaratıgıma Bir Nuke Birde 31 lvl Sarı cekme Skili İle Alıyorum Ve Harika Kasılıyor ..Ayrıca Enıque Yönünden de Süper Uzaktan Pat Pat Atıyo Walla :)
bu güne kadar en cok uniqe kesen char hybriddir

peki int daha güclü diye bir soru geliyor hemen aklımıza peki o nasıl kesemiyor

cevabı basit cünkü canı az iyi blueler olmadan 54lwl de TG de rez bekleyen int bile gördüm ben :mrgreen:

Evet Bende Katılıyorum Sana İnt Charda Elbiselerin Saglam Olmadıktan Sonra İyi Olmuyor Mesela Benim Eski Char Babel Serverinde İdi Pvp de İken 80Lvl Bir bOwcunun (Full İnt Ama Sun Var Elinde ) 79 Lvl Str Glavie ye Chara Tek Attıgına Sahit Oldum (18,5k) :mrgreen: :lolmuch:

Yukarı Alt