Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uuuuu Uğur sen var ya bitanesin. Mükemmel olmuş hacım :kalp: :beer: :buddha:

Öncelikler paylaşım için teşekkürler. Ama görevleri tavsiye etmemişsin. Hmm ordaki 3 görevi aynı moblarda yapabiliyorsun ve 3 görev de 700 er sp veriyor VE üstelik bu görevleri sınırsız yapabiliyorsun. NPC nin moblara uzaklığı sadece 1 dk^^ Bugun 3 saatte tek başına dinlene dinlene 28k sp kastım hem de çarım warior. Orda kasarken pt ile Araya orda çıkan Uniqleri de sıkıştırırsan senden iyisi olamaz:D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
mavii demiş ki:
10urhan demiş ki:
Öncelikler paylaşım için teşekkürler. Ama görevleri tavsiye etmemişsin. Hmm ordaki 3 görevi aynı moblarda yapabiliyorsun ve 3 görev de 700 er sp veriyor VE üstelik bu görevleri sınırsız yapabiliyorsun. NPC nin moblara uzaklığı sadece 1 dk^^ Bugun 3 saatte tek başına dinlene dinlene 28k sp kastım hem de çarım warior. Orda kasarken pt ile Araya orda çıkan Uniqleri de sıkıştırırsan senden iyisi olamaz:D
aynısını kaledeki npclerdede sabit görevlerdende yapabilirsin. yarın birgün orası dolar ölmekten yada karşılıklı savaşmaktan sp kasmak zorlaşır. halen tavsiye etmiyorum
Benim bu konuyla ilgili bir topicim var, orası dolana kadar deli gibi sp kasılması taraftarıyım. 1 aya kadar orda ne görev yapılır ne sp kasılır. Boşluğu iyi değerlendirmek gerek. Millet sp kasarken biz full farm devam edecezz :starving:

Toxicated demiş ki:
mavii demiş ki:
10urhan demiş ki:
aynısını kaledeki npclerdede sabit görevlerdende yapabilirsin. yarın birgün orası dolar ölmekten yada karşılıklı savaşmaktan sp kasmak zorlaşır. halen tavsiye etmiyorum
Benim bu konuyla ilgili bir topicim var, orası dolana kadar deli gibi sp kasılması taraftarıyım. 1 aya kadar orda ne görev yapılır ne sp kasılır. Boşluğu iyi değerlendirmek gerek. Millet sp kasarken biz full farm devam edecezz :starving:
sen o konuyu nereye açtın hacim bulamadım plzzz :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Hunter-Trader-Thief Quest İncelemesi​
Görev Şartları:
* +105 Level olmak
* Job giyisinizi giymek (hunter-trader-thieff dress)
* Level dışında herhangi bir kısıtlama zaman yada parti ihtiyacı yoktur

Adım 1:
* Job itemimizi giyip, haritadaki alana gidiyoruz. (hunter-trader mavi, thiefler beyaz giriş kapısına)

- Resim Silinmiş.​

Adım 2:
* İçeri Girdikten sonra karşımıza bir NPC çıkıyor resimdeki görevlerin hepsini alıyoruz

- Resim Silinmiş.​

Adım 3:
* '' Q '' ya bastığımızda görev listesi çıkar görevlerin yanındaki dünya logosuna tıkladığımızda hangi mob haritanın neresinde kolayca bulabiliriz. Jangan cave gibi karışık değil.

Dünya logosunun resmi

- Resim Silinmiş.

Dünya logosuna tıkladığınızda görev mob'unun haritadaki yerini gösteren temsili resim

- Resim Silinmiş.​

Adım 4:
* Görevler Tamamlanınca Aynı NPC'ye iade gidiyoruz.
Görev yapacağınız Mob'lardan bazı resimler..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Special Bilgilendirmeler:
* Hunter - Thief ayrı birer guilddir. Job kıyafetinizi giydiğinizde Ekranın sağ tarafında ''KOÇ'' simgesine benzer bir simge görürsünüz buraya tıkladığınızda Guildlerin birbirine sağladıkları üstünlük istatistikleri çıkar. (Artık bu istatislik neye göre bilemiyorum. Göreve göremi cave içindeki savaşa göre mi yoksa tüm haritalardaki hunter-thief karşılaşmaları için mi)

* Hernekadar ayrı ayrı kapılardan girilsede hunter ve thieflerin içeride karşılaşmaları olağandır.

* Sekmet ve Neith uniqleri bu cavede çıkar ve bu uniqleri kestiğinizde adınız diğer uniqler gibi çıkar tabiki Job isminiz çıkar orjinali değil^^

* Altın-Gümüş-Bronz Coinsler buradaki uniqlerden düşer. Topladıkça biliyorsunuz NPC'lerdeki Son itemlerden alabiliyoruz.

* Görevi yapmanızı tavsiye etmem. Doğru düzgün exp'de vermedi sp'de. bana zaman kaybı gibi geldi.

Saygılarımla,
- Resim Silinmiş.

ohanness hangi ara yaptın ve incelemeyi hazırladın hacım ellerine sağlık büyüksüünnnnnnnn :buddha: :beer: :kalp: :muck:

Son düzenleme:
Bro konu muhteşem olmuş + joymaxın böyle bir şey yapması oyunun adı olan ipekyolu çizgisinden çok aşıyordu ne thieflik ne hunter kalmamıştı oyunun amacına dönmesi çok iyi oldu :mrgreen:

mavii demiş ki:
10urhan demiş ki:

o dediğin npclerdeki görevler 800 mob istiyor ve hepsi ayrı ayrı yerde. Ama bu görevlerde en fazla isteyen 100 mob. Dolmasını benden daha fazla kimse isteyemez herhalde :) Thieflere kapımız açık her zaman bekleriz orda. Thiefler gelsin ki onlardan coins düşürelim Ayrıca thief kesme görevlerimiz de yapılsın aynı anda ^^

MetoveR demiş ki:
Bro konu muhteşem olmuş + joymaxın böyle bir şey yapması oyunun adı olan ipekyolu çizgisinden çok aşıyordu ne thieflik ne hunter kalmamıştı oyunun amacına dönmesi çok iyi oldu :mrgreen:
Bende katılıyorum joymax in job aktivitelerine biraz daha önem vermesi lazım.Bu iyi bir başlangıç diyebiliriz... :)

Yukarı Alt