Takımı
Besiktas
Genelde hiç sevmediğim bir türdür fakat bugün bunu aldım giydiğimde diğerleri gibi kalıpsız durmadı ve çok ama çok rahattı tavsiye derim her şeyin altına gider yorumlar ?

Boğazlısı resimlerde güzel ama ayakta berbat duruyor. Bu da biraz Tiger'a benzemiş gayet şık durur ayakta.Bu ayın ortalarında almayı planlıyorum. Tiger,Hummel,Adidas seçenekleri arasında kaldım. :curtain:

yaz geliyor yakar bunlar ayağı çorapsız giyilen bez ayakkabılar var capri bermuda altına çok şık oluyorlar sade ve hafif üstelik 20 tl falan tavsiye ederim :thumbsup:

Fred Perry olmasına karşın gayet ucuz 69 TL civarı falan ayrıca trendi yakından takip eden birisi olarak artık bu tip kılışe şeyler giymeyin dostlarım yolda yürüyen 10 kişiden 9 u hummel tiger converse. Değişiklik herzaman iyidir ama yinede sizin göz zevkiniz affola :oops:

Hani ben ona 140 vereceğime buna 70 vermeyi tercih ederim. Alternatif çok bebeğim :muck:

bknz:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Shroud demiş ki:
Fred Perry olmasına karşın gayet ucuz 69 TL civarı falan ayrıca trendi yakından takip eden birisi olarak artık bu tip kılışe şeyler giymeyin dostlarım yolda yürüyen 10 kişiden 9 u hummel tiger converse. Değişiklik herzaman iyidir ama yinede sizin göz zevkiniz affola :oops:

Hani ben ona 140 vereceğime buna 70 vermeyi tercih ederim. Alternatif çok bebeğim :muck:

bknz:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Bunuda alırız kanka ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hummel candır

spor ürünleri cok iyi.eşofman altılıgını hiçbişe değişmem

Yukarı Alt