Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Merhaba arkadaşlar,
CQ61-330ET Laptobum var.
Tab tuşu yerinden çıktı ( Ablam temizlik yaparken elektrikli süpürgeyi tutmuş klavyeye ve tuş yerinden çıkmış takamıyorumda eekd1 )

Neyse, orjinal klavye alıp takmak istiyorum orjinal parçaları nereden temin edebilirim?

Temsili resim:

laptop ların tuşları klips lidir çift yönlü klavyedeki alçak kısımdakini takıcansın önce (Altta kalan kısım) sonra tuşa biraz basınç uygula üsttüde oturucaktır. Orjinal parçayı ise ya gittigidiyor vb. sitelerden bulursun yada servis'e söylersin yeni klavye taktırmak istiyorum diye getirtirler takarlar %150 de komisyon çakarlar oh mis. HP'nin orjinal parçası türkiyede satılmıyor diye biliyorum.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
xtollgax demiş ki:
laptop ların tuşları klips lidir çift yönlü klavyedeki alçak kısımdakini takıcansın önce (Altta kalan kısım) sonra tuşa biraz basınç uygula üsttüde oturucaktır. Orjinal parçayı ise ya gittigidiyor vb. sitelerden bulursun yada servis'e söylersin yeni klavye taktırmak istiyorum diye getirtirler takarlar %150 de komisyon çakarlar oh mis. HP'nin orjinal parçası türkiyede satılmıyor diye biliyorum.
Evet klavyedeki tuş öyle bir tarafını takıyorum ama diğer tarafı takılmıyor. Yada ben yapamıyorum.
sahibinden, gittigidiyor tarzı sitelerde muadil satıyorlar orjinal değil bildiğim kadarıyla.
yurtdışından da satın alabilirim sorun olmaz yeterki orjinal olsun istiyorum
yurt dışında satan site biliyormusun yada senin kullandığın ?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Konu silinebilir kendi çabalarımla hallettim arkadaşlar :headbang:

Yukarı Alt