Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet oyun yayına girdiğinde indirdiğiniz setup'ı çalıştıracaksınız.

biliyorum yeri hiç değil ama :s biliyosunuz biz bbgde yarışıyoruz ve bbg ile ilgili konu off topicte artık görünmüyo :s e dolayısıyla çok görülebilir değil :s ?

mavii demiş ki:
bilgi için tşkler. şimdi perşembe gunu hotan fortresse saldırı yapılacakmı?
Selamınaleykum kardeş,Hepinizin kurban bayramı mubarek olsun.Gelelim sadede.Ben bu hotan fortress güncellemesini yüklemedim ama oyuna girebiliyorum.Bu işte bi gariplik var gibi.Bu arada verilen linkten yükliyeyim dedim ama olmadı,sanırım dosya sakatlanmış.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
baltazar demiş ki:
mavii demiş ki:
Selamınaleykum kardeş,Hepinizin kurban bayramı mubarek olsun.Gelelim sadede.Ben bu hotan fortress güncellemesini yüklemedim ama oyuna girebiliyorum.Bu işte bi gariplik var gibi.Bu arada verilen linkten yükliyeyim dedim ama olmadı,sanırım dosya sakatlanmış.

1) iyi bayramlar dileriz.

2) hotan fw güncellemesi daha yayınlanmadı.

3) linklerimiz daha yayında değil çünki oyun daha eski hali.

extraloob demiş ki:
baltazar demiş ki:
mavii demiş ki:

1) iyi bayramlar dileriz.

2) hotan fw güncellemesi daha yayınlanmadı.

3) linklerimiz daha yayında değil çünki oyun daha eski hali.
ya okan abi 4 gün oldu oylama başlamadı :s

extraloob demiş ki:
eee mesaj atamıyor musunuz ?
mesaj? özel mesaj diyorsan hayır :mrgreen: foruma gönderilen mesajları diyorsan hayır :mrgreen: (bbg evinden girilen global topicler hariç) bbg yönetim evine 2.eleme yazdım ama kmse ilgilenmedi :mrgreen:
uzun lafın kısası;oylama lütfennn :mrgreen:

bromance dogru yada yalan ben hotan fortress'in ne gelıcegını bılmıyodum yada ne zaman gelıceqıne dair bir bilgim yoktu bunlardan haberdar olmak ıcın arastırman lazım önüne rast gele çıkıcak bişi değil sırf oyunda öngörüşlü olmak ıcın ksro takip edicek değilim EXL Bunu sagolsun bızım ıcın yapıyo bızde buradan bılgılenıyoruz en azından bı sabah uyandıgımızda gelmıs olan update ile ilgili bilgileri bi dahakı update'e kadar düşünüp çözmüyoruz topic genelde update'den once global oluyo uzun lafın kısası cok konusmussun ama boş konuşmussun hepsinin kısası :dance:

Gelişmeler gercekten cok güzel. Fakat goldbot'ları bitirmedikleri sürece ne kadar gelişme olursa olsun pek ise yaramaz.

Yukarı Alt