honor bufları nası alıcaz neye göre verio kimi dio 2 mezun bi buff kimi dio 50 point bi buff kimi honor rankta ilk 50 kafamız allak bllak bilen biri varsa yada alan açık açık yazarsa sefindirik oluruk

honor buff ları alabilmen için storage de bulunan honor rank listesindeki ellinci kişinin honor puanından 1 puan fazla honor point toplaman lazım.

eğer server yeni açılmış ise ye honor rank boş ise. listeye girebilmek için mınımum 50 honor point toplaman lazım.

şu an için bütün server lar için genel olarak söylüyorum.
ortalama 200-250 honor point toplarsan listeye kesin girersin.
bu da demek oluyorki 5 tane adamı lvl 1 de alıp lvl 40 da mezun edersen.
toplamda 195 honor kazanırsın. buda senın listeye girmene yardımcı olur.

şöle bişe denesen bi arkin olsa pc açık bırakabilen we sende bırabilcen gece bırakcan bota öbürkü ölmesse kasarsın bayabi 1 adamı 4 saate 40lwl yapar 80lwl nuker bi char.Tabiki bedawa sosun kimse kimseye wermez.

Yanılıyorsun bi adamı en fazla 1 günde 40 yapabiliyorsun eğer wizard 80lvl varsa dahada kısa sürebilir.

Ayrıca arkadaşlar plutoda sun almak üzereyim :) şuan 1300 honor var ve 1.5 hafta oldu..Resmini koyacağım buraya. internet cafe olunca çok rahat alabiliyorsun günlük 5 char mezun edebiliyorsun :)

basayew demiş ki:
honor buff ları alabilmen için storage de bulunan honor rank listesindeki ellinci kişinin honor puanından 1 puan fazla honor point toplaman lazım.

eğer server yeni açılmış ise ye honor rank boş ise. listeye girebilmek için mınımum 50 honor point toplaman lazım.

şu an için bütün server lar için genel olarak söylüyorum.
ortalama 200-250 honor point toplarsan listeye kesin girersin.
bu da demek oluyorki 5 tane adamı lvl 1 de alıp lvl 40 da mezun edersen.
toplamda 195 honor kazanırsın. buda senın listeye girmene yardımcı olur.
yeni açılan serverlerde liste boş
venus serveri açılalı yaklaşık 4 ay oldu ve liste hala boş. bu 4 ay içersinde hiç kimse mezun verip honor puan almadımı listeye girebilmek için, yoksa bu honor rank listesinde bir bugmu var.
bu honor buflar hakkında bilgiye sahip arkadaşlardan bir rehber hazırlamasını rica ediyorum. gercekten birçok kişinin işine yarıycaktır.
honor puanı nasıl alınır?
honor bufları nasıl alınır? kaç mezunda hangi buff açılır gibi
yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

kardeş çok saol da bu honor puan derken mezun diil demi başka bişi ? 30 altı alıcaz 40 yapıcaz dimi ? :D

GhostKinG demiş ki:
Normal Bronze buff un gelmesi için kaç adam kasmak gerekir yada kaç honor point gerekio beyler ?
Server'a göre değişir . Storage de Liste var orada adın yazınca ilk honor buffunu alırsın.

Yukarı Alt