Arkadaşlar oyunda npc de sos-som-sosun itemler satılıyo ama honor poınt diye bişi istiyo param var alacam ama honor poıntım 0 alacagım silah için 1000 honor poınt ıstıyo,,Nasıl honor poınt kasarım/alırım?Yardımcı olursanız sevinirim...YArdım edenlere şimdidden tesekkurler...

:lol: alamazsın

Bak Guardian sistemi var Burda eziqlere ne kdr yardım edersen belirli bir honor puanı alıyosun Bu saeede

Anladın?

sw1ss demiş ki:
:lol: alamazsın

Bak Guardian sistemi var Burda eziqlere ne kdr yardım edersen belirli bir honor puanı alıyosun Bu saeede

Anladın?
eziklere nasil yardim edicez ?

hangi konuda yani kasicazmi parami vericez az aciklarmisin ?

dsn

rank8
mesela sen 32 lvl sn 1 lvl adamı kasarsan yavas yavas o point artar

galiba 40 lwl altı olmak zorunda

Bu konuda pek bi şey bilmiorum ama
Görevlerinde yardım edicez,Gerekirse lwl atlatıcaz,Trade de yardım edicez,
Kısacası oyunu öğreticez.
lwl 40 ı geçince sen ondan honor point alacaksın
lwl i ne kdr düşük olursa daha fazla honor point alırsın

hayır hayır durun panık yok ben varımm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ılk once strogeden bankadan akademıacıoz ben actım msl 100 k gıdıo ama sora da L yı tıklayıp machıng mı ne var onu tıklıoz party gıbı bıse kurmus oluoz o zmn oyuna gıren avrupalı ezıkler goruyo burayı sora akademıne katılıolar 30 lv ustu oldumu katılsada bı ıse yaramaz 30 lv altı adamı akademıye aldıktan sora bunu kasıon fln ıste bu 40 lv oldumu akademıden ayrılıo ve senın ona verdıgın degere ve explere karsılık oda sana kıyak gecıp guısel bı puan verı galıba 1/50 arası tam emın degılım sora sen bu honor poıntlerı bırıktırıp strogedekı yanı bankadakı gordugumuz sos som sun gıbı ıtemlerı alıosun ama reapır farklı sekılde oluo dıe bılıom

beyler ben gittim guardian oldum partimi eziklerle doldurdum fakat adamlarn yanna gittim nekadar yaratik kestiysem kesiim adam 1 exp bile alamio gittim kendi lvl im yaratik kestim gene ayni sonuc yani bu adamlari acamedy de nasi kasacaz bi bilgisi olan warmi dier bilgileri zaten herkes biliyo

EXC123 demiş ki:
beyler ben gittim guardian oldum partimi eziklerle doldurdum fakat adamlarn yanna gittim nekadar yaratik kestiysem kesiim adam 1 exp bile alamio gittim kendi lvl im yaratik kestim gene ayni sonuc yani bu adamlari acamedy de nasi kasacaz bi bilgisi olan warmi dier bilgileri zaten herkes biliyo
Aynen beyler bende aynısını yaptım kasıyorum adamları ama exp gelmiyor diyorlar bunun nedenini bilen yok mu?

sanirim milleti nasi kascagimizi kimse bilmiyo :lol: yanna gitsek kasilmiyo kendimizi kassak kasilmiyo ilginc bisey sacma

kimsenin bişi yapmasına gerek yok academy party i kurum adamları alıosunuz 1-39 lvl ve 2 de asistan diodu ama onlar bende kapalı anlamadım ofline olsanda onlar yerinde kalıo bir gün geçti bana 77 honor point verdi.

adamlar prty de kasılıp lvl atladıkça 40 ta flan mezun ediomusuun flan flan :lol::D

he bu arada o honor pointler kasadaki sunları almak için lazım ii kullanın bys bys

EXC123 demiş ki:
adamı partye alman lazım.

Yukarı Alt