Absence

t3trat arkadaşımızın yazdığı fıkrayı görünce hatırladım bunu farklı bir versiyonu sizinle paylaşmak istedim

Bir köy hocası köy muhtarının kızını acayip beyenmektedir ancak kız hocaya pek pas vermez.
Hocada kıza daha çok yaklaşmaya başlar ve en sonunda onunla ilişkiye girmek istediğini söyler.
Kız kabul eder ancak şartları vardır,Hocanın onu ....ip bırakmasını istemez ve karısından boşanıp onu sevdiğini kanıtlamasını ister.Hoca kabul eder ve karısından boşanır.Kıza boşandığını soyler ancak kız vermek istemez ve :
-Camide içki içersen olur. der.
Aradan iki gun geçer cuma gunudur vaaz vakti geldiğinde hoca:
-Bazılarınız içki içip içip geliyorlar camiye tovbe ediyorlar sonra yine içiyorlar,O oyle olmaz boyle olur der. Ve bir Tuborg u mideye indirir, tabi bu durum kızında kulağına gider ancak kız yine vermek istemez ve:
-eğer Kahvehanede .....ni çıkarıp herkeze gösterirsen olur der.
Hocada çaresiz düşünmeye başlar nasıl yapsam diye,aradan iki gun geçer hoca kahvehaneye gelir ve:
-Aranızdan bazıları benim sunnetsiz olduğumu soyluyormuş alın bakın. der ve ....ni gosterir
Bunu duyan kız kaçışın olmadığını anlar ve son bir isteğinin olduğunu soyler:
-Beni babamın gozunun onunde ....ceksin.der.
Hoca çaresiz bunuda kabul eder ve düşünmeye başlar.Aradan iki gun geçer hoca koy halkına bir duğun duyurusu yapmak için caminin minaresine çıkmıştır.Köyün hemen bitişiğindeki tarlada Muhtarla Kızını çapa kazarken gorur ve aklına bir fikir gelir.Hemen Muhtarın yanına gider ve :
-Yahu muhtar napıyorsun sen insan kızıyla ... yapar mı ? der.Muhtar:
-Olurmu oyle şey biz hiçbirşey yapmadık canım burda otları kesiyoruz.
-Ama minareden oyle gozukuyor istersen git bak. der hoca bunun uzerine Muhtar minareye cıkar ve ordan hoca ile kızına bakar,Aşağı inince :
-Doğru söylüyorsun hoca Hakkatten minareden oyle gozukuyor.Der

Yukarı Alt