Takımı
Besiktas
Beyler yakın zamanda mülakata girecem 1 ay gibi bir sürem var uzun zamandır pc kullanıyorum pek yavaş değilim ama 3 dk'ta 90 kelime yetiştirmede sıkıntı yaşıyorum bu olaya alışmanın bir pratik çözümü falan varmı kendimi nasıl hızlandırabilirim fikri olanlar lütfen söylesin

İyi Forumlar;

dakikada 41 yaptım beyler sizce nasıl.Biraz hızlı yazıyorum ama aşırı değil yani 4 5 parmak yazıyorum daha 10 olmadı :P

Windy

Gecenin bu saatinde 3 dakikada 153 kelimede benden :) klavyeye kesinlikle bakma ve harflerin yerlerine parmaklarını alıştır seri ilerliyorsun

Takımı
Besiktas
sarkoLata demiş ki:
http://katipler.net/on-parmak/
Denedim de fena değilim ben 3dakikada 120kelimeyi geçerim^^
Phantoso demiş ki:
3 dakikada 148 :)
Windy demiş ki:
Gecenin bu saatinde 3 dakikada 153 kelimede benden :) klavyeye kesinlikle bakma ve harflerin yerlerine parmaklarını alıştır seri ilerliyorsun
Lan ben nasıl yazamıyorum sinir olacam ya klavye'ye bakmayınca harfleri karıştırdığım oluyor aslında harflerin yerlerini biliyorumda genelde 10 parmak yazıyorum zaten ama şu an max 81 kelime 1 yanlış daral:
CooL AngeL demiş ki:
ben bilgisayar bölumundeyım hocamın tavsıyesı uzerıne baktım ilk zamanlar 60 kelıme felan yapıyordum 3 4 güün kendımı verdım 120 yapıyorum artık :dance: http://10fastfingers.com/typing-test/turkish denemenı tavısye ederım windy nın dediği gibi klavyeye kesınlıkle bakma :thumbsup:
O linki denicem akşam :muck:

Xenas

Kaç puan aldıniz arkadaşlar ? :))

->> 72 benim bende deneyeceğim :) katiplik ve gardiyanlik.

Mopneet

3 dakikada 131 kelime. Yalnız ben 10 parmak yazmıyorum ve sanıyorum ki çoğunuzda benim gibi yazıyorsunuzdur. bkz; sol elin işaret ve orta parmağı, sağ elin işaret parmağı.

Takımı
Seçiniz...
bende 10 parmak yazamıyorum sadece klavyeye bakma ve seri oku kelımelerı :)

Clochard demiş ki:
Q'da 10 parmak yazmak neredeyse imkansız. Türkçeye göre uyarlanmış bir klavye değil çünkü.

F klavyede daha hızlı olursun.
F klavyeye alisirsan gittigin her yere de klavyeni goturmek zorunda kalirsin ama.

Yukarı Alt