Evet, simdi sizlere hızlı olarak wizard kasmayı anlatacağım :lolmuch:

Bu yöntemle europenin geldiği ilk günün sonunda 16lwl olmustum :mrgreen:

İlk olarak 2seyden bahsetmem gerekiyor

1.si GAP
2.si Hızlı Kasma

1.GAP

1-4lwl arası GAPı 4yapar ve 4lwlde 4e kadar olan skilleri acabilir uplayabiliriz :lolmuch: (Hepsini)
ondan sonra 4-8lw , 8-12, 12-16gibi gap farkını hep 4e cıkarıp sonra 0a düsürüp tekrar 4e cıkarmamız etkili olacaktır :mrgreen:

Ancak sunu belirtmeliyimki wizarda GAP girdiğiniz zaman örneğin 8-12arasında
12lwl e kadar sadece 8lwl eldiven ve 1.derece giysilerimiz olacaktır buda 12lwl canavara karsı önemli bir defansı sorunu olabilir malum pot 15sn Evil or Very Mad

2. Hızlı Kasma

Üstte belirttiğim durumdan ötürü defansımız az olduğu icin her zaman hangi skille olursa olsun tek atabileceğimiz bir canavar kesmemiz iyi olacaktır Wink

DipNot :

4gapa cıkıp 0gapa indiğimiz zaman warlock gibi skillere sp harcamayı düsünüyorsanız hic denemeyin bildiğiniz yöntemle kasın Exclamation

Ayrıca bu anlattığım 4gapa cıkıp 0gapa inme yöntemi sadece wizard skilleri icin gecerli olabilir diğerleriyle denemedim

ve gördügüm kadarıyla 16lwl üstüne cıkılacağı zaman 4mentalist kitapciklarından birinden ve buna bağlı bir atack arttırıcı skillden vazgecmemiz gerekmekte Sad

Bence gapla felan pek ilgimiz yok 20 lwle kadar çok kolay gelebiliriz.En önemli ve gerkli olan party 8li partye giriceksin ve düzenli bir arkadaş çeveresiyle 24 düde aşabiliriz bu arada china görevlerinide alabiliyoruz haberiniz olsun zorlanırsanız ve çok çabuk ölüyorsanız chinaya urayın wizrdlar için 22 lwlde hyoung ghost kesiyodum ama tekbaşına olunca party gibi ilerlemiyo ve kendinize bi academy bulun extradan ex gelir hiç değilse neyse bukadar yardımcı alabildiysem ne mutlu bana.....

botla kasa kasa elle kasmayı unuttuk avrupa charlarıda elle kasmak istiyor bota koyuyom 2 sn bi yatıyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Crying or Very sad

wizardı cok seviyorum ama elle kasılmak istiyo party yaratıklar ve giantlar yüzünden sürekli yatıyo boy bırakınca lw düşücek nerdeyse

ben ilk gün 3x dim serverde en kral eurolardandık şuan 65 lvl im wizard bıraktım oyunu ttakılmıyorum devam etseydim şuan 7x dim =]

Wizard'dan KOlay KasılabiLen Çar Varmı kİ :) Sp Farm FilAn İstemez Gap Fİlan Gerek yok , ZAten Tekde Alıyorsn YaratıkLarı DAha Sp Artar :)

wizarad gapa gerek yok herkesin dediğigibi yata kalka sp farmını yapmıs oluyo xD

saka bi yana wizard ile bard acarsanız cok hızlı kasarsınız...

Şu anda Söylemekte Olduğun Sistem Düşük Lvl'lerde Pek Sıkıntı Yaşatmicaktır...Fakat İleride bu 4 Gap Olayı Gerçekten Çok Sıkar Ve Bir Dha Wizard Lafını Ağzına Almak İstemessin En iyisi: SpTicget4Ever headbang2ft9 :lol:

Ellerine Sağlık Gerçekten Çok iyi Bir Açıklama Olmuş.Bazı Arkadaşlarımız Wizard'a SP Yetişmiyor ve Çok Ölüyor Derdinden Wizard'ı Tercih Etmiyorlar....Herkeze iyi Forumlar Dilerim.... mucX

Yukarı Alt