Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Speed test yüksek çıkarıyormuşcicioe2
Speedtest'te şöyle bir geyik var , AKK'yi geçsen de geçmemiş gibi gösterebiliyor , sanırım şirketler analizler de ortalama hızların düşük çıkmasını engellemeye çalışıyorlar.

Ttnet ile taahütüm yeni bitti. Şimdi yeni bir paket yapmayı düşünüyorum, bulunduğum konumda ttnette hipernet destekliyor sadece. Çevremde uydunet, turknet, superonline kullanan pek kişi yok. Varsa kullanan düşüncelerini söyleyebilir mi ? Hem performans hem akk açısından.

Bu arada Düşündüğüm fiyat aralığı 65-75 arası 24 mbit yeter fakat 100 gb akk yetmiyor anasını satem :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ttnet ile taahütüm yeni bitti. Şimdi yeni bir paket yapmayı düşünüyorum, bulunduğum konumda ttnette hipernet destekliyor sadece. Çevremde uydunet, turknet, superonline kullanan pek kişi yok. Varsa kullanan düşüncelerini söyleyebilir mi ? Hem performans hem akk açısından.

Bu arada Düşündüğüm fiyat aralığı 65-75 arası 24 mbit yeter fakat 100 gb akk yetmiyor anasını satem :(
Uydunetin yeni tarifeleri rezil diye biliyorum ama pek araştırmadım.
Turknet en çok müşteri kapan ISS'tir herhalde , fiyat-performans olarak en güzeli. Yalnız Turknet'in destek konusunda sıkıntıları var , facebook'ta 2 aydır internetim bağlanmadı diye söven çok kişi var , bunlara hazırlıklı ol.
Superonline'ın alt yapısı türk telekom'dan geliyor , teknik destek türk telekom , fiyat olarak pek avantaj göremedim o yüzden fiber almadığın sürece boşver...

Takımı
Seçiniz...
Beyler, halinize şükredin beni delirtmeyin. :detective:

AKK doldu:

YALIN FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 200 GB 82 .90TL

Mantıklı olan bu geliyor. TTnette

Takımı
Seçiniz...
Alt yapı yok, fibernet olsa ne olur :D max 8mbps geliyor bana üstü yok.

Türknetle ilgili kötü bir anım var. 2 sene önce sanırım daha bunlar yeni peydahlanırken, yine bizim Ttnet taahhüt bitmek üzereyken ( her nasıl öğreniyorlarsa) ev telden arıyorlar, annemi bildiğin Turktelekom ağızıyla konuşur gibi sanki firma değilde paket değiştirir ağızıyla kandırmaya çalıştılar. Annem de firmaların isimleri benzer diye inanıyor allahtan oğluma sorayım falan diye onayı bekletiyor. Ondan sonra baya soğudum, işini adam akıllı yapan firma böyle şeylere girmez bence.

Takımı
Besiktas

Uydunet kullanıyorum uzun bir süredir.Bazen bir sorunu çözmeleri zaman alabiliyor,teknik desteklerinin %90'ı bilgisiz insanlardan oluşuyor ve gerçekten derdini anlatana kadar ömründen ömür gidiyor.Uğur'un dediği gibi tarifeleri değiştirdiler ve çok rezil bir hal aldı eskiden akk dolunca 16 mb/s'ye düşen internet şimdi 8 mb/s'ye düşüyor ve daha fazla para ödüyorum.Eğer süperonline'ın fiber altyapısı varsa bulunduğun bölgede bağlat,bizim site yönetimi izin vermediği için adamların hat çekmesine ben kullanamıyorum ancak kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun.Eğer sözleşmen varsa ve iptal ettirmek istiyorsan süperonline'a geçtiğin taktirde 500 lirasını da karşılıyorlar diye biliyorum.

Yok bitti şuan istediğim şekilde iptal ettirebilirim. Bana Fiyat/Perf. açısından en iyisini verecek sağlayıcıya bakıyorum. Yarın hem turktelekoma hemde turkcelle gidip bana uyacak tarifenin fiyatlarını öğreneyim. Bakacaz artık.

175 Gb akk li akılsız bir pakete geçtim. Önceki paketim 200 gb akıllı paketti ve 20 güne normal kullanımda öyle indirme yapmadan 20 gün gidiyordu sonrası 15 tl 25 tl ye ek kota satın alıyordum. 200Gb lik paketim 50mbps hızı vardı ookla da 92mbps civarı gösteriyordu ama bu yalan bi sayıydı hız testi sitesini değiştirerek başka sitede baktım 40 45 civarı diyordu.
Yeni paketim de 24mbps hızım maksimum ama şuan testte 68.47 yazıyor ve şaşırıyorum artık ya :D
Başlıksız-1.gif

Köle gibi para harcamam sonucu 100mbps olan internetim artık 24mpbs daha az ödüyorum ve kotam bitmiyor

Takımı
Fenerbahce

Yukarı Alt