Bu mesaj HugoReyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
HugoReyes demiş ki:
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
#Programın güncel sürümünü yüklüyorum. İyi forumlar.

Edit : #Programın güncel sürümü yüklenmiştir. Artık astral ve immortal basıyor. İyi forumlar.
İşte bu :buddha:
Sevindi garibim artık elleri yorulmıcak xD

Something is wrong hatası alanlar lütfen mesaj atmasınlar. Program eskiden yenilemiyordu. Yani bi süre sonra senin üstünde astral immortal olsa bile program görmüyor. O sizden veya benden kaynaklı bi sorun değil. Programı yazan kişi auto reset özelliği koymamış eskiden artı basma sadece artı basarkende bu sorun vardı sonradan fixlemişlerdi. Ayrıca program hardgrowe tarafından yazılmamış hardgrowenin programını başkası editlemiş. Sitelerindede bu programa dair hiç bi bilgi yok. İyi forumlar.

Ellerine sağlık kardeşim on numara bir çalışma yanlız ben İmmortal Steady ve astral i bir türlü bastırmadım yardımcı olman mümkün müdür?

Hocam konuyu yeni güncelledim açıkçası pek bi bilgim yok ama tekrardan kendi bilgisayarımda kurucam eksiksiz sorunsuz çalışırsa video cekicem ve koyucam zaten buraya. Şu ara yoğunum hacım 1-2 gün içinde video koyucam.

Astralı hangi slota koyucam pardon hepsini vuruyor birtek astral sıkıntı teşekkürler şimdiden

1 silah 2 luck stone 3 steady 4 immortal 5 astral sıralama bu elixir ve veya powderin nereye geleceğin pek önem teşkil etmiyor herhangi bir stone bitince uyarı verip program duruyor onun dışında cok kullanışlı

Bu mesaj xgokberkx rumuzlu uyeden alinti yapildi
xgokberkx demiş ki:
Astralı hangi slota koyucam pardon hepsini vuruyor birtek astral sıkıntı teşekkürler şimdiden
SirGlomy belirtmiş hocam. Üst mesajda mevcut.

020854 hatası veriyor, ve birtek onun açıklaması yok not defterinde -.- yardımcı olabilirmisiniz

Bu mesaj dabbe999 rumuzlu uyeden alinti yapildi
dabbe999 demiş ki:
020854 hatası veriyor, ve birtek onun açıklaması yok not defterinde -.- yardımcı olabilirmisiniz
Araştıracağım. Eğer çözersem burayada ekleyeceğim.

client geliyor fakat acılmıyor id pw girme yeri acılmıyor neden olabılır? artık bı yardım edın herkesde aynı sorun

Yahu proxyleri yanlış ayarlıyosunuz güzel kardeşim ben ince detayına kadar ayrıntılı şekilde anlattım bende giren şey sende girmiyorsa bu senden kaynaklıdır anlatıma bak ve yap. İyi forumlar.

Edit;Herkese teamdan bağlanıp tek tek yapmaya kalkarsak ohooo bizimde işimiz gücümüz var daa.

kardesım dedıklerını yapmama ragmen astral ve ımmo hatısı alıyorum tm detaylı bı sekılde anlata bılırımsın

hocam video çekicem sabredin şu aralar çok yoğunum. Ama inanın ki çok önemli olaylar var o yüzden bilgisayara zor giriyorum. Boşta evde olduğum birgün söz video çekipte koyucam. Anlatımını herşeyini.

Elixirleri ve luck powderi 0 görme sebebi çantanin çok fazla dolu olmasidir bendede ayni problem vardi çantayi boşaltinca gördü.

era silkroadda çalışırmı acaba başka sroda çalıştıramadım iyi bişeye benziyo ama ? :roll:

Server
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj pawarotty rumuzlu uyeden alinti yapildi
pawarotty demiş ki:
era silkroadda çalışırmı acaba başka sroda çalıştıramadım iyi bişeye benziyo ama ? :roll:
denemedim ancak çoğu private server'da çalışıyor, bunda da çalışır.

Bu mesaj pawarotty rumuzlu uyeden alinti yapildi
pawarotty demiş ki:
Kodlara bağlı ama sanarım 14dg görmüyor denemelisin. :wink1:

microsoft security essentials virüs programı 1 adet virüs buldu. ne kadar güvenilir bilemem.

Yukarı Alt