arkadaşlar ilgi çekici bir konu bazı arkadaşlar alchemyde kendi kendilerine bir simya oluştururlar ve o şekilde yapılan alchemylerin tutacagına inanırlar burda herkes simyasını paylaşırsa sevinirim exl kendi simyası var zaten birde diğer simyaları görelim :D

h&a

rank8
biraz hokus biraz pokus birazda steady koy iyice karistir.. +5 gelir zaten baktin gelmiyor.. iki kez return cek ayni koordinatlarin ayni yerine gec.. herhangi bir aksesuar yada neye basmak istemiorsan onu al. yakana kadar ona bass.. str veya int basarkende ayni bir istemedigine birde gercekten olmasi istedigime.. %60 %70 tutar.

birde ben ekleyim alchemy simyası sakin etrafında char olmayacak bir yere gecmek + kaç yapılacaksa o itemi bekletmek elimizde olan başka 2 itemi yakıp arkasından basacagımız iteme bir lucky birde stady basıp yapmak istediğimiz upgradeyi yapmak

EmmaW

her + dan sonra alchemy sayfasını kapatır 2 adım ileri gider tekrar denerim ama bu yöntemle daha +5 i hiç geçemedim :D

yürüyerek ve yanıp yanmadığını düşünmeden basıcaksınız aklından geçirince hep yanmıştı (harbiden)

WeAre

Buralıyım
öyle inançlarım yoktur genelde townda bodoslama basarım :P geneldede tutar :dance:

Yukarı Alt