o günü bende global çakçam he bide guild masterlarınıza söleyin savaşa hayır no war gibi şeyler yazsınlar gran nameinize bölece bi ayrıcalımız olsun:D

son 5 sat herkes gelio dimiben ewde yokum o yüsden internet cafeye gitçem 4,30 a doru global atarım saa 5 de ordasın dimi kesin

hacım,
bana hiç yürüyüş denk gelmedi ya pacıfıkte olsada bizde yürüsek :lolmuch: :lolmuch:
extraloob demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
Pennywise demiş ki:
nasıl yani ben bişey anlamadım aynı yerde toplanıp neyapacaksınız?
Jangana yürüyeceğiz.Yada oturma eylemi yapacağız.
zuahahhaa penny topla çocukları herculese gidiyoruz yürüyüş varmış hiç dayanamaz NoWayOut yürüyüşlere :lolmuch: :mrgreen:

penny imzanda ki NoWayOut topluluğu Oceans Eleven gibi çok cool olmuş babasın hacım extrabeer

muratko193

Öğretiyorum
Turk_Knight demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
Ya anlamıyorum neden hiç bir guild şuraya tamam bizde varız demiyor.Nerde Herkülün guildleri arkadaşlar.Bu kadar duyarsız olmayın lütfen.

HYSTERIA darkBORN NO_MERCY_TR UndergrounD AY_YILDIZ ANATOLIAN "SAKIN NEDEN BIZIM GUILD SON SIRADA NEDEN ILK SIRADA DEGIL DEMEYIN KAFAYI CIZERIM ARTIK"

Globalle duyurulacaktır tekrar

darkBORN u Cagırmanız Yeter
Sadece Yuruyuse Deil Kuçuk Bi Yardım da Olabilir Koşarak Geliriz !!!!!
Arkadas Cagırmanız Yeter Demiş Ama Nedense Ben Kimseyi Goremedim DarkBorn Dan Siz Gordunuzmu Arkadaslar.. Shocked

Dr.Hemlock demiş ki:
Crying or Very sad abi bu ne şanstır ya ss lerin hiçbirinde yokum 1.ss de zaten göremezsiniz sonradan geldim tmm
2.ss te öndeydim cıkmamısım
3.ss te janganın içine gidip pwp için şal aldım geri geldim o arada çekmişsiniz yine Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bide baskaları resim cekio die bir tane bile resim cekmedim yaa Sad

ama olsun beni orda görenler gördü o yeter detective

Yukarı Alt