Dr.Hemlock

Tanınıyorum
rica ettim post kasmayın diye ama alakasız ne varsa yazılıyor.Anlayışınıza hayran kaldım. Evil or Very Mad Katılacaklar yazsın diyorum biri saçma sapan bişilerden bashediyor biri heves kırıyor biri....
Aferin gençler böyle devam edin

A

Anonymous

Guest
Orda olmaya çalışırız.İnşallah güzel bişey olur :)

---------------------------------------------

4ever dT ... 4ever CS ...

dT.MaNyAk <ocx>

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Ya bir global attık bu kadar saçma sapan pm atacaklarını tahmin etmedim.Yuh artık oyun embesil dolu beaaa.Aslında savaşa değil embesillere hayır yürüyüşü lazım ya neyse.

Dr.Hemlock demiş ki:
Ya bir global attık bu kadar saçma sapan pm atacaklarını tahmin etmedim.Yuh artık oyun embesil dolu beaaa.Aslında savaşa değil embesillere hayır yürüyüşü lazım ya neyse.

Güseldi Kardes !

Yürüyüş olucaksa Herzaman Arkandayım Cok Pis Yürürüm

Örnek,
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BEYLER BU BÖLE ŞAKAYA ALINCAK Bİ OLAY DEİLDİR EĞER SAVAŞA KARŞIYSANIZ 10 KİŞİ GELSE BİLE GELMENİZ GEREKİR

İNANIORUMKİ HERKES 26 AĞUSTOS SAAT 17.00 DE DOWNHANGİN ÖNÜNDE OLUP BU SAVAŞA KARŞI EYLEM YÜRÜYÜŞÜNE KATILCAKSINIZ.BİZDE ATATÜRKÜN ÇOCUKLARI OLARAK ŞU SÖZÜNÜ BÜTÜN DÜNYAYA DUYURALIM: ' YURTTA SULH CİHANDA SULH''

Tamam da yürüyünce ne olacak ne bileyim bu tür şeyleri oyunda gerçekleştirmek bana çok saçma geliyor. Gerçekte yürünse daha iyi. Adı üzerine bir oyun sonuçta.

arkadaşlar oyunun zevki savaşta yahu yakında çin ve avrupalı karakterler savaşa tutuşacak ondadamı savaşa hayır diceksiniz Wink :mrgreen:

ya biz romede yürüyüş yapcaktık dw den jangana ama yürüyüş olmadı maaşallah maraton olmuştu :mrgreen:

aslında önce herkez yürüyodu sonra biz KaRaRGaH_34 ve 81 olarak son anda geldiimizde millet gitmişti bizde onlara yetişmek için koştuk atlara bindik yanlarına geldikten sonra zaten ipler kopmustu artık herkez kosuyodu inş. buda öle olmaz

BEN X_calibur olarak yürüyüşte bulunmaya çalışacağım tabi bi aksilik cıkmassa

arkadaslar dw jangan arası yuruyus yokk!!! çunkü:rallici bizi arabayla dolastırcak!!:D

exc

rank8
uahuaha orada darkBORN ve düşmanları oturusa kan gölü götürür savaş çıkar savaşa karşı eylemde:D

Yukarı Alt