1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Hepsini yönetecek tek tarayıcı


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Web sitesi karmaşasını bu eklenti çözecek!

  Hergün onlarca siteye ayrı ayrı girmekten bıktınız mı? Çözüm bu Firefox ve IE eklentisinde...  İnternet giderek daha fazla özellik sağlıyor ve kullanıcılar bu özelliklerin hiç birini kaçırmak istemiyor. Bir yandan Facebook, diğer yandan Twitter ve FriendFeed'e sosyalleşirken, takip ettikleri sitelerin RSS'lerini takip etmek, rastladıkları yeni bilgileri sözlük ve ansiklopedilerden derinlemesine araştırabilmek istiyorlar. Bu sırada arkadaşları ile biraz sohbet ve tabi ki e-postaları da unutmamak lazım.

  Tüm bunlar için ayrı ayrı uygulamalar veya daha iyimser bir yaklaşımla ayrı tarayıcı pencereleri kullanmak yerine tek bir tarayıcıda ve tek bir pencerede bir arada kullanmak istemez miydiniz? İşte Vysr tam olarak bunu sağlıyor.

  Tüm özellikler ve indirme bağlantısı burada...

  Ufak bir Firefox ve Internet Explorer eklentisi olan Vysr, kurulduktan sonra biri tarayıcının alt kısmına yatay, diğeri sağ tarafa dikey olarak konumlanan iki bara sahip. Alt taraftaki OpenBar farklı sitelerden gerçek zamanlı bilgi aktarırken, sağ bölümdeki RoamAbout ise sunduğu uygulamalar ile bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Sağ tarafta 10 kadar uygulama görseniz de aslında 40'ın üzerinde uygulama tanımlı durumda. Bu uygulamalarla görüntülenen internet sayfası içerisinde seçtiğiniz metni Google Map'te tek tık ile bulabilir veya diğer servislerde hızla arayabilirsiniz.

  Bu son derece faydalı eklentiyi şu adresten indirebilirsiniz.