Arkadaşlarım... Kardeşlerim.... Dostlarım... Hepinizi çok seviyorum... :kalp:

Ama internet bağımlısı olarak günde 8-9 saat bilgisayar oynadığımdan, 61.50 geliyor her ay...
Okulda hocalarımız devamlı uyarıyor... Bilgisayar-cep telefonu kullanmayın.. Ama ben vazgeçecekmiyim? HAYIR.... Ancak pazartesi günü internetime son verilecek...
Ta ki 6 ay geçinceye, yaz tatili oluncaya kadar. 180 gün sizden ve ECSRO dan mahrum kalacağım...
Peki bu sitede ben n'aptım?
Neler yapmadım ki... Kavga ettik, üstüme gelenler oldu, beraber takıldık sana ortamda... Özür diledim, imza istedim, şarkı paylaştım ve dahası...
İnanın ki internetim olmadığı her an sizi inanılamaz derecede özleyeceğim...
Hepinizi çok seviyorum... Kardeşlerim benim...
Yanlız son söz:Bu topici kapatmayın kilitlemeyin. 6ay sonra buradan haber vereceğim. Üyeliğimi de banlamayın yeter ki...
Hepinize 180 günlüğüne elveda... Kardeşlerim... :byes: :byes:

hoşçakal
abartmasaydın internet olayını belki de böyle olmazdı

DeadLy_KaTaNa demiş ki:
Arkadaşlarım... Kardeşlerim.... Dostlarım... Hepinizi çok seviyorum... :kalp:

Ama internet bağımlısı olarak günde 8-9 saat bilgisayar oynadığımdan, 61.50 geliyor her ay...
Okulda hocalarımız devamlı uyarıyor... Bilgisayar-cep telefonu kullanmayın.. Ama ben vazgeçecekmiyim? HAYIR.... Ancak pazartesi günü internetime son verilecek...
Ta ki 6 ay geçinceye, yaz tatili oluncaya kadar. 180 gün sizden ve ECSRO dan mahrum kalacağım...
Peki bu sitede ben n'aptım?
Neler yapmadım ki... Kavga ettik, üstüme gelenler oldu, beraber takıldık sana ortamda... Özür diledim, imza istedim, şarkı paylaştım ve dahası...
İnanın ki internetim olmadığı her an sizi inanılamaz derecede özleyeceğim...
Hepinizi çok seviyorum... Kardeşlerim benim...
Yanlız son söz:Bu topici kapatmayın kilitlemeyin. 6ay sonra buradan haber vereceğim. Üyeliğimi de banlamayın yeter ki...
Hepinize 180 günlüğüne elveda... Kardeşlerim... :byes: :byes:
üzülmene gerek yok tam yerinde bir karar bravo sana arkadaşım şu an biraz sorluk ve üzüntü ieriki günlerde seni çok daha rahata kavuşturacak buna emin ol. hadi bye

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kötü söz yok gideni güzel uğurlayın pls.

canımcım sen rahatına bak önce okulu dersleri hayatı net faturanı düzenle ondan sonra gel güzelim biz bir 10 yıl daha buradayız ondan sonrasını bilemeyeceğim google kardeşler ne yaparlar artık :P

Yukarı Alt