oğlum bi s.k git derim daha konuşmaya devam ederse elime gelecek olan bilimum eşya direkt suretle kafasına geçer artık ne zaman dururum yada durabilir miyim orası tartışmaya açık :mrgreen:

cvp çeşitleri farklı ;

abaza : ei dön o zaman bakalım :lolmuch:

kabul edemeyen : yaa dalga geçme be olum

ben : azını yüzünü dağıtır sonra hemen hollandaya heba olmasın türkiyede :lolmuch:

Kalem kutumdan son model kalemlerimi çıkartır dagger olarak kullanır tek skillde işini bitirirdim.

hadi bi s..tir git derim bidahada nezaman görsem yolumu değiştiririm görünmemek için :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Ben de ona yavşarım hoşuna giderse camdan aşağı fırlatırım. Şaka yapıyor olabilir. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hatun olsaydım hatun arkadaşım teklif etseydi hemen kabul ederdim :lolmuch: :mrgreen:

Afs (öğrenci değişim programı) için sınava girmiştim, Orada türkçe mülakat yapılıyor Gideceği ülkeye uyum sağlayabilme gücünü ölçmek için
bi kıza Eğer Amerika da Bir kız Sana ilişki teklif ederse, Ne dersin diye sormuşlar Kızda Güzel olursa Düşünürm demişti xD

Espio demiş ki:
Afs (öğrenci değişim programı) için sınava girmiştim, Orada türkçe mülakat yapılıyor Gideceği ülkeye uyum sağlayabilme gücünü ölçmek için
bi kıza Eğer Amerika da Bir kız Sana ilişki teklif ederse, Ne dersin diye sormuşlar Kızda Güzel olursa Düşünürm demişti xD
Ben olsam bende düşünürüm :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt