Kayıt
10 Mayıs 2007
Mesajlar
1.003
Beğeniler
0
Şehir
Yzgt..!!
Bu programla bilgisayarınızda önemli bilgileri kurtarma şansınız yükseliyor. HDDlife, tüm güncel sabitdisklerde olan S.M.A.R.T. teknolojisini kullanarak belirlediğiniz periyotlarda sabit diskinizin durumunu kontrol eder ve sabitdiskinizden S.M.A.R.T. sistemi ile aldığı performans sayaçlarını işleyip kolay anlaşılır bir biçime sokarak, sabitdiskinizde ileride çıkabilecek bir probleme karşı sizi uyarır.
Böylece sabitdiskinizde ileride meydana gelecek olası bir problemi size önceden haber vererek çok değerli dosyalarınızı önceden yedekleme imkanı sunar.
HDDlife, sadece IDE ve Serial ATA sabitdisklerle uyumludur, SCSI diskleri ve RAID yapılandırmalarında çalışmaz. Eğer IDE veya SATA bir sabitdiskiniz varsa ve verileriniz sizin için önemliyse bu programı belirli aralıklarla kullanmanız tavsiye olunur.
Bu sürümdeki özellikleri internetten güncelleme yapması, bir çok dili desteklemesidir(Türkçede dahil) ve ayrıca programdaki hatalar düzeltilmiş.

Programı kullanmaya başladığınızda hdd nizin daha seri çalıştığını rahatlıkla fark edebileceksiniz.. ısı, sağlık ve performans durumuda sürekli gözünüzün önünde olacak.
Türkçe dil desteği içermektedir.

Homepage:
http://www.hddlife.com/

Download Full:

Code:

http://rapidshare.com/files/11845858/HD ... _HoCuS.rar

Rar Pass: hackhell
 
Yukarı Alt