Aynen kardeş bende 4 admini kestim ban yedim adam banladım seni dedi adam adminmiş yani alayı ezik bunların o arada vidyoyu silmişler rahatsız oldular demekki bu arada ben sarı yıldızdım yani adamlar paralı hariç herkesi banlıyorlar : bide hille kullananları banlamıyorlar alayı ezik ve bende combattan kurtuldum oyun hep hile dolu adamlar parayı hileden kazanıyor özellikle aim bot satıyor adminler bunuda bilesiniz ............ :thumbsup:

gece9mm demiş ki:
Aynen kardeş bende 4 admini kestim ban yedim adam banladım seni dedi adam adminmiş yani alayı ezik bunların o arada vidyoyu silmişler rahatsız oldular demekki bu arada ben sarı yıldızdım yani adamlar paralı hariç herkesi banlıyorlar : bide hille kullananları banlamıyorlar alayı ezik ve bende combattan kurtuldum oyun hep hile dolu adamlar parayı hileden kazanıyor özellikle aim bot satıyor adminler bunuda bilesiniz ............ :thumbsup:
Tabi kardeşim sonuçta ticaret yapıyorlar, yoksa onlarda kimin hack olup olmadığını anlarlar rahat ol...
Örnek; Sertaç abi (Toxicated) en örnek aldığım 3 oyuncudan 1 de oydu :D 700$ harcamıştı en son yanlış hatırlamıyorsam... cidden mükemmel oynuyordu :wink1: Silkroaddaki botu Combat Arms'ta illegal birşey olarak görmüşlerde neymimiymiş artık herneyse ban yedi...
ama adamları iyi bezdirmişti
p.s:Sertaç abim benim <3 ^^ :muck:

Topic Denk Gelınce Ilgımı Cektı 1-2 Vıdeosunu Izledım Hoşuma Gitti Bende Denemek istiyorum Oyunu Acaba nerden nasıl ındırıp uyelık Alabiliriz Bi Bilen Yardımcı Olursa Cok Sevinirim.

+Dejavu+

Bilgiliyim
mozaikpasta demiş ki:
Topic Denk Gelınce Ilgımı Cektı 1-2 Vıdeosunu Izledım Hoşuma Gitti Bende Denemek istiyorum Oyunu Acaba nerden nasıl ındırıp uyelık Alabiliriz Bi Bilen Yardımcı Olursa Cok Sevinirim.
Point blank dene daha iyi :starving:

mozaikpasta demiş ki:
Oyunun adı combat Arms'tır kardeşim şuan sitede bakım var fakat site bu:http://combatarms.nexoneu.com/
Siteyyi Türkçeye çevirebilirsin :wink1: iyi oyunlar.

Bulent_Amca demiş ki:
mozaikpasta demiş ki:
Oyunun adı combat Arms'tır kardeşim şuan sitede bakım var fakat site bu:http://combatarms.nexoneu.com/
Siteyyi Türkçeye çevirebilirsin :wink1: iyi oyunlar.
Tşk Ederim BulenAmca.
Son Bi Soru Bu Oyunda Türklerinde Yogun Oldugu ve Acemilerinde Bulundugu Odalar vs Varmı Acaba?
Bu Tür Oyunlara Pek Yabancı Degılım 19 20 Yaşlarındayken Bayagı Counter Kasmışlıgım var :)
Lakin Cok zaman Gecti Aradan Eller İdmansız Tabii :) Önce bi Acemilerin Arasında Isınmak Lazım Tabii Acemilerin Takıldıgı Odalar vs var ise ?

Yukarı Alt