Haydi hayırlısı
Daum'u gönderip Aykut Kocaman'ı göreve getiren Fenerbahçe, dün topbaşı yaptı. Defalarca haber verilen ve bileti de gönderilen Daniel Güiza, ilk çalışmaya yetişemedi.

Hüsranla sonuçlanan bir sezonun ardından teknik kadro değişimine giden Fenerbahçe, dün akşam umuda yelken açtı. Daum’u gönderip yerine Aykut Kocaman’ı getiren Sarı-Lacivertliler, yeni sezon hazırlıklarının ilk çalışmasını 3 eksikle gerçekleştirdi. Dünya Kupası’nda mücadele eden Diego Lugano ve Miroslav Stoch’un dışında, kendisine defalarca haber verilen, hatta uçak bileti bile gönderilen Daniel Güiza, ilk idmana yetişemedi. Takıma bugün katılması beklenen, İspanyol’a gecikme ve disiplinsizlik nedeniyle ceza verilmesinin gündeme gelebileceği belirtildi.

Önce mesleğe ve rakibe saygı

Aykut Kocaman ile yardımcıları Fahrettin Ömeroviç, İsmail Kartal ve kaleci antrenörü Murat Öztürk yönetimindeki antrenman öncesinde bir toplantı düzenlendi. Aykut Kocaman, yarım saat süren konuşmasında özetle, “Geçen sezon iki kulvarda birden kötü finaller yaptık. Ancak hayat devam ediyor. Hepinize sakatlıktan uzak, başarılarla dolu bir sezon diliyorum. Ben size bilgilerimi ve tecrübemi aktaracağım, sizler de disiplinden uzaklaşmadan takıma faydalı olmak için elinizden geleni yapacaksınız. Rakibe ve mesleğinize saygılı olun. Sizden öncelikli beklentim budur. Böyle düşünen, böyle davrananlara kapım daima, her konuda ardına kadar açık olacaktır” görüşlerini dile getirdi. İlk çalışmayı, asbaşkan Cihan Kamer de izledi.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt