Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
Değerli Oyuncularımız,

Ramazan ayı bir çok etkinlik ve yeniliklerle dolmaya devam ediyor! Yaz Olimpiyatlarının başlayacak olması elbette bizleri de harekete geçirdi!Ejderha tanrısı diyarı olimpiyat havasına bürünüyor: Metin2'nin şan, şöhret ve madalya avı 27 Temmuz tarihinde Londra'daki yaz olimpiyatları açılışıyla başlayacak! Mücadeleye atıl ve kahramanlık madalyasını elde ederek gücünden yararlan.

Metin2'nin Etkinlik Maratonu'na sen de katıl!

Bu daha ne ki: Nesne Market'teki olimpiyat formalarını kaçırma ve yeni kostüm sistemini keşfet! Kostümleri zırhının üstüne giyip her bir yeni kıyafetten sonra özelliklerinden faydalanmaya devam edebileceksin. Artık saç modellerini de istediğin şekilde değiştirebileceksin.

Seni şunlar bekliyor:

- Olimpik Disiplin: Kahramanlık madalyasının tüm parçalarını topla ve karşılığında değerli bir sandık kazan. Madalyayı Nesne Market'te de bulabilirsin. Bu şekilde +%50 EXP, +%30 Hasar, +%20 Saldırı Hızı, +%20 Büyü Hızı, +%10 HP ile +%10 SP fırsatından daha uzun bir süre faydalanabilirsin.

- Madalya Töreni: Nesne Market'teki dillere destan olimpik sandıktan çıkan rastgele eşya seni hayrete düşürecek. Kendine mesela havalı bir eskrim veya boks giysisi al!

- Forma Takası: Sporcular, sportmenliğin bir simgesi olarak maç sonrası formalarını değiş tokuş eder. Sen de aynısını yapabilirsin çünkü bu özellikli olimpik kostümler satılabilir!

- Enerji Coşkusu: Simyacı, çığır açan tekniğiyle seviye 35 ve üzeri eşyaları enerji parçalarına ayırıp onlardan güçlü enerji kristalleri elde ediyor. Saf ve filtrelenmemiş bu güç hem tüm teçhizatının bonuslarını arttırır hem rakiplerinin korkulu rüyası haline gelirsin!

- Ödül Bolluğu: Olimpik çarkta şansını zorla ve biraz şansla büyülü metal veya beyaz aslan kazan.

- Altın Yağmuru: 28.07.2012 ile 29.07.2012 arası yapılacak Para İade Kampanyası'ndan faydalan! Nesne Market'te yapılan her alışverişte harcadığın Ejder Parası'nın %10'unu EP hesabına iade edeceğiz.

Olimpiyat başlayabilir!

Metin2 Türkiye Takımınız.
 
Yukarı Alt