Arkadaşlar biliyorum konu ile ilgili çok konuşuldu çok tartışıldı ama ben hala çözüme ulaşamadım.Saatte en az 5-6 kere ????? hatası alıyorum yapmadıgım sey kalmadı

Ekran kartını güncelledim
Direct X 9.0C yüklü değildi onu yükledim.
Pc ye format attım
Oyunu silip yükledim hala aynı

Ekran kartım 256 mb nvidia geforce 6200 LE ram ise 1 gb normalde silkroad için yeterli ama hala bu hatayı alıyorum nedir bunun çözümü.?

Merak ettiğim bu hatayı almadan rahatça oynayabilen arkadasla var mı?Varsa lütfen bana yardımcı olsunlar.

Heryerde olabiliyor teleporta da oldu 1-2 kere ama genelde sehir içi ve kasarken.Aslında heryerde pvp kasma şehir yolda her yerde veriyor bu hatayı.Sistemiden mi kaynaklanıyor acaba bilmiyorum aslında donanım fena sayılmaz ama yinede bilmiyorum sorun nedir

Senin pc özellikleri nedir

Bu Sistem:

-Resim Silinmiş.

Bu Sürekli Aldığım Hata

-Resim Silinmiş.

Dediğim gibi 1 saat içinde belkide 6-7 defa alıyorum bu hatayı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Snn pc özelliklerin baya ii Wink bende almıorum bole bi hata Exclamation ..Hatayı bılıorum fakat butun çözüm yollarını yapmışsın Confused dicem bsı kalmmamıs

Anlamadıgım bısı war bu hatayı veren pc lerın özellıkleri cok üstün oluo hep ne zaman sürklı boyle bı hata yıyen pc olsa özellıklerı cok ustun oluo annamadım gıttı Confused

Bot varken ?????????? hata yoktu direk masaüstü atıyordu bottan kaynaklanıyor sandım.Botu kaldırdım sonra ????? çıkmaya başladı pc yenı formatlandı ekran kartı guncellendı oyun yenı yüklendi pc daha 4-5 aylık bu oyun başımıza daha neler açacak bilmiyorum valla

Bnmki katlanılır cinstten değil şehir içinde hotanda 5 dk da bir atıyor avlanırkende atma süresi değişiyor bazen 10 bazen 20 dk şehir içi yogunluktan kaynaklanıyor sanırım 512 mb ekran kartı 2 gb ram takmayı düşünüyorum ama sonuç yine aynı olursa bir sürü masraf olacak ona yanıyorum yok mu arkadaslar bu işin çözümü ?

FR_

rank8
Bende Öyle Olmuyor.

Kafasına Eserse..

Olduğu Zaman Solda ki Soru İşaretlerinew Tıklıyorum.

Sonra Makinayı Yeniden Başlatıyorum Oluyor.

En iyisi performans artırmak sanırım Rolling Eyes 2 gb ram ve 512 ekran kartı alayım bakalım ne olacak umarım boşa masraf etmeyiz .Yoksa işin çözülür bir yeri kalmamış bugun bütün gün bakımdaydı pc adam birşey bulamadık diyor ne ekran kartında ne fanda ne de başka bir parçada herşey çalısıyor diyor güncellemelerde tamam sorun ne anlamadım çok gıcık birşey Idea bakalım yarın son bir bakım daha yapacaklar olmazsa performans artıracam.Oyun çok kastıgı zaman pc ye reset bile artırıyor.

Yukarı Alt