gençler sürekli ??? hatayı alıyorum ve direk oyundan atma problemi var oyundan atıyor masaüstüne geliyor bunlar nedir nasıl çözülür ne yapmak gerek bilen biri varsa açıklıyabilrmi ?

5-10 kişi baktı ama cwp veren yok Sad gençler yokmu bunu bilen neden yapıor hala anlamış değilim

İyide belkibenim yazmam tipim öle belki öyle hoşuma gidiyor Wink olamazmı ? bence kalsın böyle gayet ii Wink

sorunu bilen varsa ona cwp yazsın psot kazanısınız die açmadık bu konuyu gereksiz msjlar atmayın Wink

ya bi de ayrı konu açmim dedim bide bu guildden atma meselesi ne yaa bunu bilen varmı guildden atamıom kimseyi onuda bilen yazsın pls

_aaa_aaa_aaa_ demiş ki:
gençler sürekli ??? hatayı alıyorum ve direk oyundan atma problemi var oyundan atıyor masaüstüne geliyor bunlar nedir nasıl çözülür ne yapmak gerek bilen biri varsa açıklıyabilrmi ?

aynı hatayı bende aldım ekran kartını güncelledim düzeldi yeni versiyonunu indir

Arkadaşım forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamında olduğu için yasaktır!

Sorunun cvbına gelirse bu hata herkeste var çözümünü bulan olmadı

Sadece ? tuşuna bas tekrar girmeyi dene

Olmadı Driver ı güncelle

Tmm biliozda benim bağırmadığımı biliolar gerek yok buna ben sewerim öle bağırmam yanlış anlaşılmaz merak etme sen Wink
nei bağırayım yaww takma kafana sorunlarım var onları yazıom yok bunda ters bi durum takmayın kafanıza keyfinize bakın bugün siz bana yarın ben size Wink dimi Wink bozmayın keyfinizi odr önem veriosanız düzeltiriz np Wink
Hade iyii forumlar Kolay gelsin
Adminler görün bu üyeleri biz çok çektik onlar çekmesin bakın çok öenm verenler var Wink böyle değerleri kaybetmeyin Wink sölim sizi
saolun varolun bide u guildden atma daha doğrusu atamama oalyını bilen yokmu ?

sw1ss sewdim seni kardeş başkaları gibi değilsin düzelt cart curt fln demiosun ii birisin gerçekten böle ol canımı yee Wink

Helal doğrusu Wink diğerleri rütbesine yaşına başına bakmadan artsilk taslıo ben sevmem öle insanları ama sen başka gördüm seni eywallah Wink

bot ta iken kendiniz alışveriş yaptırın malzeme veya arrow alacaksa gidiyo europa silahlarının olduğu seçeneği seçiyo ve anında oyunda çıkıyosunuz

Yukarı Alt