Pro

rank8
Arkadaşlar Yeni çözüm yolları bulundukça size resimli ve açık bir şekilde anlatımlı olarak ekleyeceğim.Buyrun:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Oyunun dosyasındaki PRESENTVERSION.dat dosasıına sağ tıklayıp birlikte aç diyoruz ve not defterini seçiyoruz.Daha sonra çıkan rakamları 00001 ise 00002 olarak, 00002 ise 00001 olarak (00003 ise 00004 olarak, 00004 ise 00003 olarak) değiştiriyoruz.
Dipnot:BAzı arkadaşlarda Dosyalar eksik veya adları tam olarak doğru değil Kontrol ediniz...
Arkadaşlar bu yolu deneyin.Eğer olmassa ikinci yolda olması gerekir.
2.Yol
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Yine oyunun dosyasındaki dunmgr.des dosyasının adının sonuna ".bak" ekliyoruz.Oyunun açılması için gereken dosya adı "dunmgr.des.bak"'tır.Bunu yapmamızın nedesni oyunun bu dosyayı doğru açıdan okumasını sağlayarak oyundan atmasını önlemektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Pro

rank8
SiNoPLeEe demiş ki:
yükledim oyunu tekrar uptade yaptım ama gene aynı atıyor nedeni ne olabilir lütfen yardım et :(
Görev Yöneticisini aç, K. Online Haricinde bütün herşeyi kapa Sonra tekrar dene... Yani bazı programların açık olması K. onlinin açılmasını engeliye biliyor... Böylede dene bakalım :beer:

Yaptım çözümünü sölim sen eklersin konu altına :wink1: Hani 1. resimde PRESENTVERSION VARya bende onun uzantı olarak .DAT yoktu Ad değiştirerek PRESENTVERSION.DAT yaptım oldu :wink1: ekle konuna istersen :wink1:

Pro

rank8
SiNoPLeEe demiş ki:
Yaptım çözümünü sölim sen eklersin konu altına :wink1: Hani 1. resimde PRESENTVERSION VARya bende onun uzantı olarak .DAT yoktu Ad değiştirerek PRESENTVERSION.DAT yaptım oldu :wink1: ekle konuna istersen :wink1:
THNKX :muck:

Yukarı Alt