dostum senin olayın başka bizim bazı skiller gözükmüyo mesala benim 4 tane

qrf demiş ki:
extraloob demiş ki:
Idea Idea ?!?!?!? Hata Başlıkları - Unknow Skill ve Mini-Full ?!?!?!? Idea Idea

Hatalı olan Softmod çözümlerini buradan paylaşalım artık, forum çok dağıldı temizlik vakti geldi.

Bu hataları çözmek için bir iki tane trik var sizlerle bunları paylaşayayım önce.

1) Silkroad oyununu komple silin ve yeniden kurulum yapın düzeliyor.
2) Bütün itemlerinizi çıkartın ve şehirden şehire teleport olun düzeliyor.
3) Hiç düzelmeyenler için yapacak birşey yok şu anda bunun üzerinde çalışılıyor.

*Bütün sorularınızı bu topic altında yazın lütfen, açılan diğer sorunlu topicler kilitlenecektir.

ya oyunu sıLıncede kuruLmuyo desem Crying or Very sad oyunu kaLdırdım Pc den ınqıLızcem yok su cıkıo '' The server is in examinatıon or out workinq tiMe . Connect http://www.silkroadonline.co.kr to se more information '' Question Question

Patchleri yüklerken bende de çıktı o hata.Program ekle kaldırdan sro yu sil.Sonra program files e gel ord asro klasörü hala oluyor onuda delete et makina bir res at tekrar dene düzelir Wink

N0F3AR

Tanınıyorum
:lolmuch: bende hiç bir sorun yoq sadece tek yaptığım eski botun kayıtlı olan ayarlarını yani (conf) dosyasını alıp bot1.96 nın içine atmak oldu sizlerde bunu yapın :?!!!

aga bu işe yarar inşallah bende bunun la ilgili çok sorun çektim sro yu silip tekrar yükledim olmadı. çu telephortu deneyeyi...
her şey için saol.
cvp yazarsan sevinirim...

C++ hatadı almaya başladım çözüm yolunu bilen var mı benim yaptıklarım aşağıda

oyunu silip yüklemek
ekran kartını yeniden yüklemek
güvenlik duvarından sro kaldırmak
bunlar beni yaptıklarım başka çözümü olan lar yazsın pls

not : bu zamana kadar almıyordum ilk defa almaya başladım

Beyler bu sorun ne yaw kafayı yicem ...
botu kaldırdım tekrar kurdum .. ekran kartını güncelledim ... pc yi resetledim ... yok olmuyo girmiyo oyuna .. bi ara burada görmüştüm ama şimdi bulamadım ... HELP ME!!!

Yukarı Alt