Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea ?!?!?!? Hata Başlıkları - Unknow Skill ve Mini-Full ?!?!?!? Idea Idea

Hatalı olan Softmod çözümlerini buradan paylaşalım artık, forum çok dağıldı temizlik vakti geldi.

Bu hataları çözmek için bir iki tane trik var sizlerle bunları paylaşayayım önce.

1) Silkroad oyununu komple silin ve yeniden kurulum yapın düzeliyor.
2) Bütün itemlerinizi çıkartın ve şehirden şehire teleport olun düzeliyor.
3) Hiç düzelmeyenler için yapacak birşey yok şu anda bunun üzerinde çalışılıyor.

*Bütün sorularınızı bu topic altında yazın lütfen, açılan diğer sorunlu topicler kilitlenecektir.

Valla silkroad u silip tekrar yüklemek zor olur ama şehirden şehire teleportu denemeye değer...Umarım işe yarar.Çalışırsa duacıyım ... :P :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
konu ile alakası olmayan mesajlar atmayın banlanırsınız !

extraloob kardeş sroyu silip yeniden yüklemek veyahut itemleri çıkartıp teleport olmak mini full olayını çözüyormu benim derdim speed-x çalışırken aktifhale getirdiğim resize programının geri dönüşü yani minimize ettiğim pencereleri nasıl eski haline döndürebilirim eski versiyonlarda /full yazınca sorun falan kalmıyordu ama bu versiyon için tavsiyen nedir bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim konuyu başka bir başlık olarak buraya taşıman çok güzel Rolling Eyes

unknow skill için ben bot açıkken elle skilleri kullandım, sonra refresh yaptim kullandiklarim açıldı.

Şansa mı oldu nasıl oldu bilmiyorum ama şuan açık hepsi.

frozentear demiş ki:
auto training gelmiyor, gri renkte ve tıklanamıyor üstüne.. çaresini bilen var mı acaba? (framework dahil herşeyi yaptım)
Kardeş başlığı bir okusana önce buradaki sorunlar unknown skil ve minimize hataları lütfen ilgili sayfalarda çözüm ara her konuyu buraya yazarsanız emin olun ne ben nede sizler çözüm bulamazsınız popcorn popcorn popcorn mısır veremmi ?

Bellatrix

Öğreniyorum
kardeş dediğin gibi sro yu silip yüklemek biraz zor olur ama giysileri çıkarıp şehirden şehire teleport olcam inşallah düzelir :lolmuch:

Crazy_Bow demiş ki:
extraloob kardeş sroyu silip yeniden yüklemek veyahut itemleri çıkartıp teleport olmak mini full olayını çözüyormu benim derdim speed-x çalışırken aktifhale getirdiğim resize programının geri dönüşü yani minimize ettiğim pencereleri nasıl eski haline döndürebilirim eski versiyonlarda /full yazınca sorun falan kalmıyordu ama bu versiyon için tavsiyen nedir bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim konuyu başka bir başlık olarak buraya taşıman çok güzel Rolling Eyes

cevap bekliyorum

ya extra hala botta pasword diye bunun çözümünü bi bul ya ağlıcam gözlerim doluyo her çıkışında... Embarassed Embarassed Sad Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu sorunların reel bir çözümü yok tahminlerime göre softmod yenilenecek ve bizde bu sorunları aşacağız yarını bekleyin Idea

extraloob demiş ki:
bu sorunların reel bir çözümü yok tahminlerime göre softmod yenilenecek ve bizde bu sorunları aşacağız yarını bekleyin Idea
sana güveniyom knky hadi bakalım Rolling Eyes saol

beyler unknown skill sorunu ne teleportla nede oyunu silip yuklemekle cozuluyor ikisinide denedim halan aynı bosuna silmeyin sroyu zanman kaybından baska bir işe yaramıyor sorun baska
heralde

evet dostum olay başka kiyafet çıkarttım teleport yaptım 1 eleman dedi skilleri vurun refleş yapın geliyo onuda yaptım dedim hepsini aynı anda yapim belki böyle olur onuda yaptım sro yü sildim yükledim gene olmadı bot u sildim yükledim gene tık yok sorun başka iğşallah yarına çözülür :)

extraloob demiş ki:
Idea Idea ?!?!?!? Hata Başlıkları - Unknow Skill ve Mini-Full ?!?!?!? Idea Idea

Hatalı olan Softmod çözümlerini buradan paylaşalım artık, forum çok dağıldı temizlik vakti geldi.

Bu hataları çözmek için bir iki tane trik var sizlerle bunları paylaşayayım önce.

1) Silkroad oyununu komple silin ve yeniden kurulum yapın düzeliyor.
2) Bütün itemlerinizi çıkartın ve şehirden şehire teleport olun düzeliyor.
3) Hiç düzelmeyenler için yapacak birşey yok şu anda bunun üzerinde çalışılıyor.

*Bütün sorularınızı bu topic altında yazın lütfen, açılan diğer sorunlu topicler kilitlenecektir.

ya oyunu sıLıncede kuruLmuyo desem Crying or Very sad oyunu kaLdırdım Pc den ınqıLızcem yok su cıkıo '' The server is in examinatıon or out workinq tiMe . Connect http://www.silkroadonline.co.kr to se more information '' Question Question

Yukarı Alt