BlackQueen demiş ki:
Ultioxen demiş ki:
BlackQueen demiş ki:
var ben zaten sizi clientless e geçmeyin diye uyarmıştım hackshield farkediyor ve anında ban yani burdaki amaç bandan korunmak.

Silkroad Klasorunun içindeki SilkErEser Dosyasının isminin değiştiriniz hiç bir Sorun olmaz !

ayrıca Clientless'e Gecmesyle Filan anlışmaz , Dediğimiz Yöntemi yaparsanız :)
ibot kullananların çoğunun ban sebebi hard modun clientless e atmasıydı yani eğer oyun kapalıyken hackshield rapor gönderirse banlanırsınız zaten bu nedenden dolayı artık client kapandığı zaman hardmod otomatik dc yedirtiyorki i bot kullanıcıları clientless e geçmesin.hack shield ın sistemi belirsiz periyotlarda clientle ilgili bilgileri kontrol edip sro ya göndermekti şimdi project hax 3rd program bilgilerini hard mod aracılığıyla düzeltip öyle yolluyor ancak eğer client giderse hackshield kapanacağı ama clientless kalacağınız için bu bilgiler sro serverına ulaşmıyorum buda clientless lerin banlanması demek.Şuan tek parabotları çözmüş bu işi tam anlamıyla.

Arkadaşım çok bilmişlik yapma Ben bu işin programını yazdım Sen biliyor olsaydı burada sen olurdun :thumbsup:

Arkadaşım çok bilmişlik yapma Ben bu işin programını yazdım Sen biliyor olsaydı burada sen olurdun :thumbsup:

Bir yöneticide olmaması gereken en büyük özelliğe sahipsiniz oda kendini diğer insanlardan büyük görme özelliği sanırım. Projecthaxta dediğim bilgiler uzun uzun konuşuldu ben açmasam sizin(Ultioxen)in hard mod loader ın yeni sürümünün çıktığını farketmesi ne kadar sürecekti acaba lütfen kendinizi benden üstün görmeyiniz.Hackshield kırıldı %100 haberini ilk sizmi buldunuz hadi kanıtlayınız ben o haberin aynısını florensia adlı oyundada hack shield koruması olduğu için yaklaşık 1 sene önce görmüştüm ve sizden öncede takip ettiğim başka forumlarda paylaşıldı.Birde çokbilmişlik yapma demişsiniz asıl çok bilmişliği siz yapmadınızmı ?? Ibot clientless e geçtiğinde banlanılması bir gerçek hatta i botta bile clientless giriş özellikleri kaldırılmışken siz nasıl böyle bir şey beyan edebilirsiniz.Birde bu konudan dolayı o insanı ezince tatmin olan egonuzu tatmin etmek amacıyla bana uyarı vermişsiniz.Eğer kendinizi benden üstün görüyorsanız bende herhangi bir yöneticiyi sizden üstün görürsem sizin için sorun olmaz sanırım.Şikayet edildiniz.

BlackQueen

Ya benim kimseye yalan borcum yok neden şimdi yalan söyliyeyimki millet ban yedi i bot clientless ten onu uyarıyorum karşılığında çok bilmişlik yapmaktan uyarı alıyorum üstüne birde ben bunun programını yaptım gibi tavırlara katlanmak zorunda kalıyorum.Ben projecthax i düzenli takip ediyorum sadece hardmod konusuna bakıp geçmiyorum, ordada kaç kere tartışıldı bana neden olurmu olmazmı diye ordan okuyorum nedir ne değildir düşünüp taşınıp burda yazıyorum.Sadece silkerrsender in rename yapılması ile banlanma önlenseydi bu i bottan banlananlar neden banlanıyor.Weeman in birine msn verdiğinide ilk kez burda işittim o kadar takip ettim forumu verdiğini açıkladığını görmedim sen nasıl gördün anlamadım yani onu görmek için en az benim kadar o sitede online olman gerekmiyormu ?? Madem o kadar online sın neden hard modu ben koyduktan 2 gün sonra güncelliyorsun güncellerkende benim yazdığım yeni versiyonla gelenler yazısını bile eklemekten üşeniyorsun.Ben daha ne diyim üyeleri paylaşımdan soğutan , kendini birilerinden üstün hisettmek için rütbe almaya çalışan hatta nickin molibden iken açtığın hs kırıldı mesajında ilk ben kırdım diyen ama ben ilk senin kırmadığını bildiğim halde sana orda ilk sen kırmadın dememin kendi egomu tatmin edeceğini bildiğim halde milletin hayrına yapmış diye ses çıkarmadığım birisin.İnsanlar rütbeyle ön plana çıkmazlar.Bunu anlıyamıyorsan sen yönetici olmaya uygun değilsin.

Saygılar BlackQueen.

Herşey o forumda Deil Ben Neden SilkErSender Diyorum biliyormusun Silkroad'ın icindeki takip Yazılımında onun isim olarak Verilmiş yani programcılık biliyorsan şöle anlatayım Sen Command1.Name = SilkErSender yazarsan çalışır ama ismini değişrsen bulamaz Silkroad'ın yeni geliştirdiği sistemde Artık GM'ler SilkErSender'de Beklemiyor Zaten küfür içerikli Bir party Reform yaparsan gm online ise Seni uyarır GM 'ler boş durmuyor Tabi Seni Botta oldugunu anlarsa banlar .
lütfen kendi mesajlarını yaz karışıklık olmasın

sen halen ban konusunda kalmışsın ama benim asıl kastettiğim senin sergilediğin tavırlardı.Ama yinede söyliyeceğim i bot clientlessten çok kişi banlandı.Konuyu değiştirmek için küfür içerikli reform falan diye gitmeyi bırak ben bu iş tam bir sonuca bağlanana kadar arkasında kalmak niyetindeyim eğer mesaj yazarken ne dediğini bilemiyorsan ki buna biz dikkat dağınıklığı diyoruz ve bendede var mesajı benim gibi 3-5 kere okuyup göndermelisin eğerki böyle bir sorunun yoksa kendi isteğinle rütbeden vazgeçmelisin.Banada d mod teklifi geldi önce heyecana kapılıp hemen form yolladım ama sonradan göreve uygun olmadığımı bildirdim yani rütbenin sana kazandırdığı tek şey farklı bir renk ve forumu düzenleme zorunluluğu yoksa paylaşım yaptıktan sonra o üyenin değeri her zaman bilinir.Modluk sadece foruma çeki düzen verme yetkisi olmalı bana kalırsa modluk yerine sözlük yazarı olmayı daha olumlu karşılarım :arrow:

Avira Panda + esat not 32 Gen_Trojen buldu Lütfen bi kerede Doru dürüst çalışan bi Lodear paylaşın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
HardMod 7.9.1.245 [ Loader - Multiclient ]

Silkroad Klasörünün İçerisindeki SilkErSender.exe Dosyasının İsmini Değiştirmeyi Unutmayın , Yoksa BANLANABİLİRSİNİZ ! Adına istediğiniz her hangi bir şeyi yazabilirsiniz.

Özelliği aktif etmek için alttaki "redirect" kutusunu işaretlemeniz gerekmektedir , normal olarak girecekseniz kesinlikle aktif etmeyin.

Özellikleri

- Hızlı bir şekilde tekrar deneme olanağı
- Küfür filtresi kaldırıldı.
- Fake game guard
- Multiclient
- Bütün botlarla uyumlu çalışıyor.
- Zoom hack (Yakınlaştırma - uzaklaştırma)
- Server doluluk rengi ve statüleri değiştir
- Chat blocklayabilme​

Kullanışı : Rardan Çıkarttığınız Bütün Dosyaları Silkroadın Kurulu Olduğu Klasöre Atın Ve HardMod Loadera İki Kere Tıklayın.

Aşağıdaki Kodları Chat Bölümüne Yazacaksınız .​

Pencere Komutları

/min - Silkroad'ı küçültür.
/mini - Silkroad'ı pencerede oynatır.
/tray - Başlat çubuğuna alır.
/exit - Silkroad'tan hızlı bir şekilde çıkartır.

Chat blok

/block [name] - Chat'e yazan kişiyi bloklarsınız. /block [kişi adı] gibisinden kullanılır.
/unblock [name] - Uyguladığınız blok'u kaldırır. /unblock [kişi adı] gibisinden kullanılır.
/clearblocks - Bütün blokladığını kişileri siler.
/listblocks - Blokladığınız player listesi.
/autoblock [on/off] - Kalede spam yapan gold botların hepsini bloklar. /autoblock [on] açar /autoblock [off] kapatır.

Chat penceresi komutları

/clear - Chat penceresindeki tüm yazıları siler
/time - Silkroad saatini gösterir.
/paste - Kopyaladığınız bir şeyi yapıştırır.

Silkroad Komutları

/v - /v aktif ( ÇALIŞMIYOR)
/z - /z aktif ( ÇALIŞMIYOR )

Credits ; Weeman​

/ Güncel

çok qüzeL oLmuş kardeşim tesekkür ederim bu wersionda buLamadım multiclient tesekkür ederim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
download'a tıkla açılan sayfada en tepede sağda skip this page yazısına tıkla gelecek ^_~

eror werio çalışmıo bir yardım edin lütfen redricte tıkladıktan sonra launch ypckmym ypınca açlıo sonra eror werio

Yukarı Alt