Herkeze selamlar Derli toplu yapayim dedim ama şansima explorer kapandi:P hemen konuya başlayacağim detaylari es geçiyorum yazdiklarim boşa gitmişti :cry:

Neyse kendimi tanitayim size ilkin adim Güney-Yas 30- Yer İst. )

Charlarım.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Char satilmiştir.

- Resim Silinmiş.

Yeni charim Alinmitir (12-12-08) Server alex.

- Resim Silinmiş.

Ares.

- Resim Silinmiş.

Phonx.

- Resim Silinmiş.

Sattıklarım

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Power yazanlarin hespi satilmiştir.

Sp kastiğim müşteriler.

400k sp kasilcak

- Resim Silinmiş.

1 m sp kasilcak

- Resim Silinmiş.

Plv yaptiklarım

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Ferradura adasindan (ispanya) dan bir müşterim yada yeri tam hitarlamiyorum ama ecnebiydi :D

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Eski bi müşterim kanka der yaş olarak ufak olsada böyle anlaştik şu an charini hem kasiyor hemde onlarda kasmak için izin almiş buluyorum teşşekür ediyorum burdan kendisine tekrardan :!:

- Resim Silinmiş.

Bu arkadas mars servirindan iptal oldu :P

- Resim Silinmiş.

Age. den çok sevdiğim bi kardeşim ve müşterim.

- Resim Silinmiş.

Gaia servirinda çok sevdiğim bi abimin chari :lol:

- Resim Silinmiş.

Kasip sattiğim ve yine kascağim charlar (ilginç) :roll: İlk göz ağrim sayilir mecburiyetten satip tekrar kasilim için başlanmiştir.

- Resim Silinmiş.

Hon. Kastiğim (Akedemi) charlar.
Not:2 günde 10 mezun veriliyordur 2 müşterim bulunmaktadir. 5 er 5 er kasilip 2 günde total 10 yapar :headbang:

Total 180 char kasilcak bu ardaşima (80 filan kaldi)

- Resim Silinmiş.

Bu kişiyede toplam 80 (son 20) kalmiştir.

- Resim Silinmiş.

Bir kardeşimden güzel bi alinti yapmiş teşşekür ediyorum kendisine. :D

- Resim Silinmiş.

Bu konularda birini yapmak isteyenler bana ulaşabilirler.

Herkeze iyi oyunlar dilerim.

NOT:İsmini yazamadiğim birçok müşterinin resimleri için gerçekden üzgünüm bu kadarinada şükür çoğu plv işlemleri bitmitir yenilerine başlanmiştir onlarida zamanla buraya ekleyeceğimdir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Guney Abiyle İs yapmıstım Gercekten İyi Char kasar ve Guvenilir biri. Cokta Saglam Skilleri Olur Spsi İyi Olur Yaptıgı Charlar Suana Kadar Cok Guzel ve Herkese Tavsiye Etmekte Bulunuyorum :wink1:

Flawless demiş ki:
Mükemmel...Fakat tek kusur bence çarların isimleri. (;
Sorun Degil Plevel Yaptırmak İstiyorsan Charını kurarsun 1Lvden İsmini Hazırlarsın ve Kac Lv İstiyorsan Ona Gore Fiyat bicip O Charı Sana verir İStedigin Lvl'de :wink1:

nonameTRR demiş ki:
Flawless demiş ki:
Sorun Degil Plevel Yaptırmak İstiyorsan Charını kurarsun 1Lvden İsmini Hazırlarsın ve Kac Lv İstiyorsan Ona Gore Fiyat bicip O Charı Sana verir İStedigin Lvl'de :wink1:
Çarların adını kimin koyduğu benim için önemli değil.Ben sadece çarların isimleri kötü dedim.

Flawless demiş ki:
nonameTRR demiş ki:
Flawless demiş ki:
Çarların adını kimin koyduğu benim için önemli değil.Ben sadece çarların isimleri kötü dedim.
Yanlıs Anlama Bend Kotu bisey Demedim Yani :lol:

nonameTRR demiş ki:
Flawless demiş ki:
Ömer senmisin? 8O eheh devamini bekliyoruz bi ara gel konuşalim senin öteki servirdakinide kasalim :P

Bu arada elimde 40 lvl str int sadece ya bard ya cleric (chine) light açilmiş charlar 10 k ya yakin sp bulunmaktadir fiyatlari euro 10 ytl chine 15 olarakdir.

NOT:bazi ID lerde 40+40+40+40 char bulunur fiyati 20 ytl dir.

Xanthos demiş ki:
muhteşem bir iş yapıyorsun. Aynı iş dalındayız sanırsam, rakip firmayı tanımak güzel :mrgreen:

Başarılarının devamını dilerim :starving: :beer:
Kendi çapimda evden iş yapiyorum ben firma olsa güzel olurdu :lol: 2 pc le bu işi yapiyorum şükür allaha elektiriğim adsl cigara param çiksin gerisi kafi :wink1:

halgan1 demiş ki:
Xanthos demiş ki:
muhteşem bir iş yapıyorsun. Aynı iş dalındayız sanırsam, rakip firmayı tanımak güzel :mrgreen:

Kendi çapimda evden iş yapiyorum ben firma olsa güzel olurdu :lol: 2 pc le bu işi yapiyorum şükür allaha elektiriğim adsl cigara param çiksin gerisi kafi :wink1:
Firma Olsan Daha iyi Olur Ama Bolede İstemedigin Kadar Char Yapıp Satıyorsun :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:

tebrikler lakin biraz abartmışsın kuzum bunlarla çay sigara elektrik ödenmez araba bile alınır :D

extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:

tebrikler lakin biraz abartmışsın kuzum bunlarla çay sigara elektrik ödenmez araba bile alınır :D

Varsa öyle bi imkan bizde yapalim :lol: Borcun içinde yüzüyoz yinede hayirlisi yinede şükürler olsun.

Yukarı Alt