extraloob demiş ki:
bunları açtın peki kontrol edebiliyormusun, tek tek veya sadece açarım ama 1 char bile kasmam modundamısın !

sıkı makinaymış zati artık pc olayı 4 çekirdek ve 8gb ram ile high-end oldu bir nebze.
Yok okancim hepsini kontrol ediyorum hepsi de botta sayilir:PŞimdi biraz daha yükseltmeyi düşünüyorum pc yi server pc gibi dual cpu ext. 3.0 laoa 2 tane max 16gb ram filan ama zamani var şu anlik 2 pc böyle yetiriyor bana:Pnootbook da 5 yeterli.

Respect demiş ki:
Respect loaderin Editini kullanıyorsun sen biliyorsun adını..

orj varken emek hırsızlarınınkini kullanmak sana kalmış.
Respect ? Anliyamadim Testosterone kullaniyorum sorun yok ama açiklarsan memun olacağim?

Respect loderin editini?

halgan1 demiş ki:
Respect demiş ki:

Respect ? Anliyamadim Testosterone kullaniyorum sorun yok ama açiklarsan memun olacağim?

Respect loderin editini?
Pm attım.

Respect demiş ki:
halgan1 demiş ki:
Respect demiş ki:

Respect loderin editini?
Pm attım.
Msj cvp verilmiştir iyi çalişmalar:P

ozy67 demiş ki:
Clientsiz mı acıyosun bunLarı _?
Çlientsiz açarsam resimleri çemekezdim şunu söyleyim clientsiz hiç şekilde girmeyin %99 ban riski mezcuttur dest etmiş bulunmakdayim :cry:

EweT Ban riski YukseK :mrgreen:

Benim pc 1 gb ekran kartı 2 cekırdek 2,2 +2 gb ram olmasına ragmen 3 uncuyu acsa dua etcem :D

bazen 2 ncıyı gırınce reset atıyor makine sinir oluyorum......

ozy67 demiş ki:

Benim pc 1 gb ekran kartı 2 cekırdek 2,2 +2 gb ram olmasına ragmen 3 uncuyu acsa dua etcem :D

Islemci sogutucuna dikkat et...Makina Sadece 8gb ram 4cekirdek islemci istemiyor onlari sogutucak performanslarini sabit tutacak sogutucu istiyor...

2gb ram ile 6 accountu goruyorum...

MrT3chn0 demiş ki:
ozy67 demiş ki:

Islemci sogutucuna dikkat et...Makina Sadece 8gb ram 4cekirdek islemci istemiyor onlari sogutucak performanslarini sabit tutacak sogutucu istiyor...

2gb ram ile 6 accountu goruyorum...

Aynen pc nin her yani açik +4 fan var bi ara evin halinin resimini çekeyim dersin PC mezarliği :P

DroungJell demiş ki:
İyi para kırarsın o pc de 16 tane farmerı sok 1 de kendi çarını hepsini ff yaptığın zaman sat 16 tanesinide o.O
Başka projelerim var ins. olur Oyun parasi yapmak gibi elimde şu an 40+ 180 adet char var ama ufak bi problem var cilent kullanmak banlatiyor o yüzden 2 3 pc lazim bu pc nin 2 kati kadar:P

Spiral demiş ki:
wow SURGEON'a rakip :P
Kim olduğunu bilmiyorum tanimiyorum malesef :lol:

Aslinda bi cafeyle anlaşacağim iyi bi abim var cafeci 30 pc yi bana tahsis edicek ve o zaman pvl den ziyade tüm servirlarda gold satilabilcek.İnş olur yaş artik kemale erdi bişiler yapmak şart.

benim pc bi çarı açsın o bana yeter walla bi hotana gidiom 30 dk de doluyo o ara :(

halgan1 demiş ki:
3 Yildir kullaniyorum bişi olmadi şimdi olsa ne yazar:P Normal 4 çekirdek 8 gb ram (Normal):P
3 yıldır 4 çekirdekli pc kullanıyorsun sanırım :P 8 Gb gereksiz olmuş zanımca 32 bit işletim sistemleri 3 den sonrasını desteklemiyor. 32 bitlik kullanmıyorsun sanırım. :D

Yukarı Alt