Takımı
Besiktas
Bu videoyu koymamdaki tek amaç , bu şerefsizin evlatlarının, canilerinin, bizler rahat uyuyalım diye gözünü kırpmadan öldürdüğü abilerimize birazcık olsun saygıdan dolayıdır. Tek temennim şudur; Bu video'yu izledikten sonra İstiklal Marş'ımızı avazımız çıkana, ses tellerimiz yırtılana kadar bağırark söylememiz gerek . Bu bayrağın rengini sembol olan kan, bizler için döküldü. Allah rahmet eylesin diyorum tekrar. pray:

http://www.facebook.com/photo.php?v=216617625071463

Takımı
Besiktas
Lurkeer demiş ki:
Videonun altındaki yoruma bakın daral:
Evet sanırım video eski ama takıldığın tek nokta bu mu ? Yani bu video ' da öldürülenler hiç mi dikkatini çekmedi ?

Mesele ölmek, öldürmek meselesi değil. Yahudilerin de kökü kazındı, ne oldu? Daha pis bir ırk haline geldiler.
Mesele eğitmek. Doğuya giden bir muhabir yoldan bir çocuk çeviriyor. Soruyor, neden polisleri taşlıyorsunuz diye. Çocuk da cevap veriyor; Eğer pkk'lı abilerimiz olmasa Tayyip'in askerleri bizi öldürecekti.

Oradaki insanların beyni yıkanmış. Daha çocukken Türk'lere karşı belli bir önyargı yaratılıyor ve bu sözde bilgi birikimi ile bize düşman oluyorlar. Çözüm için milyon tane yol var, anlatmaya gerek yok. Yapılamaz mı? Hayır, devlet içinde PKK'dan yarar sağlayan kişiler var. Olay bu.

İçimizde hain kalmadığı gün PKK biter. Sıkıntıya mahal vermeyin.

Takımı
Besiktas
Polgara demiş ki:
Mesele ölmek, öldürmek meselesi değil. Yahudilerin de kökü kazındı, ne oldu? Daha pis bir ırk haline geldiler.
Mesele eğitmek. Doğuya giden bir muhabir yoldan bir çocuk çeviriyor. Soruyor, neden polisleri taşlıyorsunuz diye. Çocuk da cevap veriyor; Eğer pkk'lı abilerimiz olmasa Tayyip'in askerleri bizi öldürecekti.

Oradaki insanların beyni yıkanmış. Daha çocukken Türk'lere karşı belli bir önyargı yaratılıyor ve bu sözde bilgi birikimi ile bize düşman oluyorlar. Çözüm için milyon tane yol var, anlatmaya gerek yok. Yapılamaz mı? Hayır, devlet içinde PKK'dan yarar sağlayan kişiler var. Olay bu.

O zaman hiç bitmeyecek demektir.

Dağda 3-5 domuz sürüsü
Tutturmuş bir kürdistan türküsü
Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü
Satsan beş para etmez ne dirisi ne ölüsü
Sen soyu soysuz toprak senin neyine...
ite itlik yapıp kafa tutma beyine
Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline
Duy ulan şerefsiz:
NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE!!!!

Takımı
Besiktas
yalniz_efe34 demiş ki:
Dağda 3-5 domuz sürüsü
Tutturmuş bir kürdistan türküsü
Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü
Satsan beş para etmez ne dirisi ne ölüsü
Sen soyu soysuz toprak senin neyine...
ite itlik yapıp kafa tutma beyine
Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline
Duy ulan şerefsiz:
NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE!!!!
:buddha:

diyicek birşey bulamıyorum artık adamlar video bile yayınlıyorlar gazeteciler gidip roportaj yapıyorlar ama koskoca türkiye 2-3 çapulcunun yerini bulamıyor gazeteciler bile bulabilirken bu nasıl iş anlamış degilim askerlerimize rahmet diliyorum yakınlarının halini bu devletin başındakilere göstermek lazım :S

Lurkeer

Tanınıyorum
Polgara demiş ki:

+1 :beer:

S4YKLO demiş ki:
diyicek birşey bulamıyorum artık adamlar video bile yayınlıyorlar gazeteciler gidip roportaj yapıyorlar ama koskoca türkiye 2-3 çapulcunun yerini bulamıyor gazeteciler bile bulabilirken bu nasıl iş anlamış degilim askerlerimize rahmet diliyorum yakınlarının halini bu devletin başındakilere göstermek lazım :S
Bu ülkede o şerefsizlerin neden bulunmadıklarını (daha doğrusu bulunmak istemediklerini) benim milletim göremiyor görenlerinde elinden birşey gelmiyor bunlar burda konuşulacak şeyler değil şuanlık. Diğer bir dediğine gelince. Göstersen ne olucak ki? gösterişten gidicekler baş sağlığı diliyecekler. Dedikleri gibi sen hiç villadan çıkan şehit cenazesi gördün mü? onlarda gösterişten gelicek sonra evlerine gidip rahat rahat evlatlarıyla uyuyacaklar ama hiç bi zaman bilemeyecekler o şehit ailelerinin her gece uyumadan göz yaşı dökdüklerini hiç bir zaman gerçekten umursamayacaklar senin benim gibi! ama elbet bir gün biri çıkıcak bu düzeni değiştirecek. Ne olursa olsun NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

@Polgara

onu bunu bilmem askere , polise uzanan ellerin Allah belasını versin beyinlerinin yıkanması kendi cahillikleri !

bu ülkeden bi cacık olmaz artık bir gram vatan sevgisi bırakmadılar bende devletin içinde her türlü pislik dönüyor hatta pkk ya yardım bile yapıyorlar millette hala devletcilik taslıyor orda burda. sat sınavını kazanıp yurtdışına gidip birdahada dönmemek istiyorum bu lanet memlekete.

Allah düşmanın bile şereflisini versin.. Terörist olursun halaylı hulaylı otobüs üstünde getirirler sanki kahraman gibi..
Öğretmen olursun bu köpekler tarafından öldürülürsün,ki onlar otobüs üstünde getirilirken..
ASKER OLURSUN.BİR KÖPEĞİN KURŞUNUNDAN ŞEHİT OLURSUN AMA ÖLMEZSİN.1ÖLÜR 2 DOĞAR ZİHNİYETİNDEN SIYRILIP ARTIK BİR ŞEYLER YAPMAMIZ LAZIM facebookdan twitırdan ülke kurtulmaz..

ALLAH ŞEHİT AİLELERİNE SABIR VERSİN.TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN.

Allah kahretsin ya sizce hangi hükümet olursa olsun onlarca yıl süren bu pisliği temizleyemezmilerdi?
Birilerinden korktukları icinmi bunu yapmaya elleri uzanmadı yoksa daha büyük planların piyonları oldukları için mi?

HaMulo demiş ki:
Allah kahretsin ya sizce hangi hükümet olursa olsun onlarca yıl süren bu pisliği temizleyemezmilerdi?
Birilerinden korktukları icinmi bunu yapmaya elleri uzanmadı yoksa daha büyük planların piyonları oldukları için mi?

Hiçbir zaman (2002 den) beri bu kadar şehit vermedik ama?

Yukarı Alt