1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Haftanın İndirimleri Skinleri (28.08.2012 - 31.08.2012)


 1. arveleson

  arveleson olduser

  Kayıt:
  29 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  1.142
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Sihirdarlar Vadisi

  Her hafta Salı ve Cuma günü olmak üzere 2 kere 3tane hero indirime giriyor. Her hafta güncel tutarak hero hakkında detaylı bilgiyi paylaşıcam.

  İNDİRİMLİ SKİNLER

  Royal Guard Fiora 975 RP Yerine 487 RP
  Solotop’ın en etkili isimlerinden biridir Fiora. Pasifi sayesinde can biriktirebilen Fiora, Lunge skilli ile bir assassin gibi belli bir range içinde düşmanına ani bir saldırı yapabilir ve bunu mana harcamadan tekrarlayabilir. Riposte yeteneği ile birebir fightlarda kendisine gelen hasarı bir ayna gibi geri büyü hasarı olarak yansıtır. Kaçmanız veya birini kovalamanız oldukça kolaydır. Burst of Speed skilli ile belli bir süre atak hızını ve hareket hızını arttırır. Birde Blade Waltz (ultimate) skilline kullanırsanız bir anda her yönden vurduğunuz darbelerle düşmanınızı kolayca alt edebilirsiniz.

  [​IMG]


  Commando Galio 975 RP Yerine 487 RP
  Her ne kadar support olsada onu genelde orta hat üzerinde görmeye alışkınız. Yetenekleri ile gerçekten yararlı işler yapabilen Galio, en etkili tanklardan biridir. Ultimate yeteneği team fightlarda gerçekten etkilidir, çünkü yarattığı alandaki tüm düşmanlarına Taunt etkisi verir. Kolaylıkla farm yapabilen Galio, orta hat üzerindeki oyuncuların denemesi ve tanıması gereken bir şampiyondur.

  [​IMG]


  Imperial Xin Zhao 520 RP Yerine 260 RP
  Üzerinde düzenlemeler yapıldığını bildiğimiz bir melee şampiyon olan Xin, solo top ve jungler alanında etkili oyunlar sergileyebilir. Gerçekten vuruş gücü yüksek olan Xin Zhao'nun yetenekleri de attack damage'ine ve attack speed’ine bağlıdır. Güçlü vuruşları ile bir team fight anında, oyunu lehine çevirebilecek bir şampiyon.

  [​IMG]