Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
sen başkalarının videolarını görmüyosun heralde bana anlaşılan taktın sen modları gaza getirip ban latmaksa amacın devamını dilerim Wink bu videolarda bi problem tok bence varsada söleyin düzeltim

ben onda bişi göremedim sen kortuysan onu bilemm bunu izleyipte korkan bi kişi -10 yaşıdır sende heralde ölesin

mesin ve badboy bu tartısmaya son noktalarınızı koydunuz umarım videolarda sadece bir tanesi gozume canice geldi digerleri defalarca verildi ve bi kusur yok
tartısma birbirinizin kalbini kıracak sekle girerse kilitlemek zorunda kalacagım lutfen sakin

elemana ben diyorum bu videolarda bişi yoq -10 yaş galiba üzgünüm bu satte senin uyuman lazım bad boy Confused avril arkdaşım bana videoları bir topiçte tola dedin ben de öle yaptım başlığada yazdım komik,ilginçi,korkunç diye Wink

mesin demiş ki:
elemana ben diyorum bu videolarda bişi yoq -10 yaş galiba üzgünüm bu satte senin uyuman lazım bad boy Confused avril arkdaşım bana videoları bir topiçte tola dedin ben de öle yaptım başlığada yazdım komik,ilginçi,korkunç diye Wink
ben de acıklamasını yaptım bir tanesi vahsice geldi onu da sildim digerlerinin bir zararı yok yola devam ii forumlar Bad_Boy sen de azcık daha sakin ok
herkese ii forumlar hayırlı sahurlar extraokk

tamam ben yanlış yazdım o civciv yiyen yılanın başlınıda okudun sanırım ben onu böle insan ların var oldu ve ne halde oldumuzu göstermek amacı ile koydumhiçte kötü bişi göremedim ben onda ama neyse bu forumun globalisin sen nedersen o olur :mrgreen: ama başkalarıda bi görseydi bi cvp verseydii ona göre slerdin değil şikayet gelseydi ben kendim silerdim

sikayet bana gelcek ben de gozlemleyecegim eger hosuma gitmeyen bişey olursa(bu kişisel bişey deil) konuyu editlerim ki o civcivi yiyen yılan gayet vahsice bunu 13 14 yasındaki bir cocuga izletmem izletemem kusura kalmayasın paşam

yukarıdaki editlenmiş mesajının sebebini cok ii biliyorsun bir daha soliyim insanları kucuk dusurucu alycaı oldugu için yoksa video da bişey yok kapiş extraokk

avril sitenin kurallarını okudum da o yılan yiyen civcive ben gayet açıklama yaptım korku diye başlık yazdım bu durumda silemessin bu videoyu sen izledinde sana vahşice geldiyse başlığı okumadan bida bakma derim kurallarda cinsellik veya korku içeriyosa uyarın diyo ben uyardım Winkbi düşün derim paşam

gozum uzerinde guzel kardeşim serin kanlılıgımı korufum ama sen hala iğneleyici laflarını her yana savuruyorsun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt