Server
Flora
Takımı
Galatasaray
forumun yeni görünümü hayırlı olsun, teşekkürler @Chorus

Takımı
Galatasaray
Myrne: The Quest, IndieGala'da ücretsiz
Song of the Myrne: What Lies Beneath isimli oyunun devam oyunu, ana amaçsa bulunduğunuz bölgede gecenin neden asla bitmediğini bulmak.
WiN: win
MAC: mac

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir de bunlar lüks değil diyorlar, sanki önemi yokmuş gibi :D
Bak buna karşılık olarak hemen troll medya haber yayınlamaya başladı.
YİNE Mİ TATİL!
EKREM YİNE Mİ TATİLE ÇIKIYOR!

Bu başlığı atmış ve altına bildiğin akademik makale yazmış, bir sürü özenmiş bezenmiş karalamış bir sürü şey yazmış. "1 saniye bile kaybedecek zamanımız yok diyen ekrem yine tatile çıkıyor" yazmış.

Aslında olan şeyde şu, adam 1 günlük izin yazmış.

Adamların hiç utanması sıkılması yok.1 kereden bir şey olmaz diyen bakana ağzını açmayan haber sitesi, ekrem 1 gün izin yazdı diye yeri göğü inletiyor...

bir haftadır Rap müzik konusunda türkiye de bir duyarlılık söz konusu son senenin trendi trap müzik stili ile piyasa suyu çıkmışa döndü.
fakat benim anlamadığım bir şey var Saian vb protest şarkıcıların çok güzel sisteme ayarında giydirilmiş sözlü rapleri zamanında hep vardı neden bu olaylar şimdi tren haline geliyor bu sanatçıların olduğu konumdan mı kaynaklı bilemem ama ironik bir hava var.

Takımı
Besiktas
bir haftadır Rap müzik konusunda türkiye de bir duyarlılık söz konusu son senenin trendi trap müzik stili ile piyasa suyu çıkmışa döndü.
fakat benim anlamadığım bir şey var Saian vb protest şarkıcıların çok güzel sisteme ayarında giydirilmiş sözlü rapleri zamanında hep vardı neden bu olaylar şimdi tren haline geliyor bu sanatçıların olduğu konumdan mı kaynaklı bilemem ama ironik bir hava var.
Sosyal medyanın büyümesi yüzünden oluyor bence bu durum. Gereksiz ölçüde algı yaratıyorlar.Sayfalar,fenomenler,ünlüler hepsi birden paylaştığı zaman gündem olan şarkı,türkü hatta sinema filmi bile izleniyor. Kısacası aranan kalite değil,gündem ki konuşulan şeyler dikkat çekiyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Raple çok içli dışlı değilim ama ben daha önce bu kadar genel ve açık bir eleştiri görmedim hiç. Bu zamanda bunları söylemek çok kolay bir şey değil. Toplum şu an ekstra hassas ve bir takım kişilerde ekstra güçlü. Kolay kolay bir şeyler yazıp söyleyebilen insan kalmadı.

Yukarı Alt