Günaydın, Jahrein mesajlarını gördüm de, bana göre çok mal bir adam.
Bir kaç videosuna denk geldim ama video sonuna kadar başka bir işle uğraşıyor sigara içiyor boş boğazlık yapıyor ve bu kadar takipçisi var... enteresan

Edit: yutubırları sevmem.

@Chorus hacım Facebook'tan zenci bir adam bana bunlar yazdı, kekleniyor gibiyim :mrgreen:

Merhaba İbrahim, bugün nasılsın? İsteğimi kabul ettiğin için teşekkürler, adım George. Dostluğumu öneriyorum ve iyi bir kalple beni kabul edeceğine inanıyorum, sizinle iletişim kurmak için itildim ve birbirimize en iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi görüyorum. Ben Gana Commercial Bank'ta bir banka memuru olan Bay George Boafo Intsiful. Şimdi sana rastlamak için Tanrı'nın arzusu olduğuna inanıyorum. Sizinle ilginizi çekeceğine inandığım sizinle paylaşmak istediğim önemli bir iş tartışması yapıyorum, çünkü soyadınız ile bağlantılıdır ve bundan yararlanacaksınız. Ülkenizin vatandaşı Hermann Çakar'ın bankamla sabit bir mevduatı vardı, bu tutarın 15.500.000 ABD Doları (Onbeş Milyon Beş Yüzbin ABD Doları) değerinde olması, bu depozitonun geçtiğimiz yıl olduğunu belirtti. Ne yazık ki Hermann, 11 Mayıs 2007'de Gana'da meydana gelen ölümcül kazalar arasında, Akra'nın Merkez Bölgesi'ndeki Awutu-Effutu-Senya bölgesi yakınlarında yedi araç bulunan ve oralarda otuz beş kişinin öldürüldüğü ölümcül kazalar arasındaydı. Banka yönetimimin ölümü hakkında henüz bir şey bilmiyordum, bunu biliyordum çünkü o benim arkadaşımdı ve ben onun hesap memuruydum. Hermann, hesap açıldığında Kin / Heir'in herhangi bir Sözünden bahsetmedi ve evli ve çocuksuz değildi. Geçen hafta Banka Yönetimim, sözleşmesini yenilemek için fonları hakkında ne yapacağına dair talimat vermem istedi. Bunun olacağını biliyorum ve bu yüzden bu durumu halletmenin bir yolunu aradım, çünkü eğer Banka Yöneticilerim Hermann'ın öldüğünü ve herhangi bir Varisinin olmadığını bilmek isterlerse, paralarını kendi kişisel kullanımları için alacaklar. bu yüzden böyle olmak istemiyorum. Bu yüzden soyadınızı gördüğümde mutlu oldum ve şimdi sizinle aynı soyadınız olduğu için ve banka müdürlüklerim sizden hesabınıza Kin / Heir Sonraki olarak sunmak için işbirliğinizi aradım. size hesap. Risk yoktur; İşlem, sizi herhangi bir yasa ihlalinden koruyacak meşru bir düzenleme kapsamında yürütülecektir. Parayı talep etmemiz daha iyidir, Banka Müdürlerinin almasına izin vermekten çok, zaten zenginler. Açgözlü bir insan değilim bu yüzden, her iki tarafa da% 50/50 oranında eşit paylar paylaştığımızı söylüyorum, payım kendi şirketimi kurmamda ve rüyam olan yardımlaşma sürecini kullanmam için bana yardımcı olacak. Fikrimi bana bildir. Lütfen bu bilgileri gizli olarak ele alınız ve aynı güvenlik nedenleriyle Facebook'a yanıt vermeyiniz. E-posta yoluyla acil cevabınızı aldıktan sonra ayrıntıları hakkında size yazacak daha çok şeyim var: [email protected] İyi günler ve Tanrı korusun. Acil cevabınızı öngörmek Saygılarımla Bay George Boafo İntihali Email: [email protected]

Günaydın, Jahrein mesajlarını gördüm de, bana göre çok mal bir adam.
Bir kaç videosuna denk geldim ama video sonuna kadar başka bir işle uğraşıyor sigara içiyor boş boğazlık yapıyor ve bu kadar takipçisi var... enteresan

Edit: yutubırları sevmem.
Zaten bu tarz youtuberların takipçileri genelde çocuk kitlesinden oluşuyor, açıkcası bende hiç birini sevmiyorum gördüğüm zaman youtube ana sayfada direk kaldırıyorum. Sırf para için bu kadar maymunluk yapmaları itici.

Takip ettiğim bi kaç kanal var ya youtube'ta .
EgeFitness , Savas Cebeci , Cenk Hoca , Shredded Brothers, Baran Kalaycı, Bilgisayar Kavramları, Pua Cemiyeti, Why Shy.

Çok fazla gibi görünebilir ama çok az video atıyolar :naber:

Yukarı Alt