Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tez yazmakla uğraşmaktayım, ne yapsam diye düşünüyorum, freelance çalışasım geliyor [horny21
Sen neler yapıyorsun hacım :detective:
Bende en yoğun dönemimdeyim , öğretmenliğe başladım o bir yandan projeler bir yandan , üniversite bir yandan , kız arkadaşım farklı şehirde oraya gidip gelmesi bir yandan...

Akıllı bilekliğimin şarjı bitmiş , onu şarj ediyorum ben de :bitch:
:lolmuch:

Nasıl bir şey hacım , iyiyse bende alayım , mesajlar falan okunuyor mu aletten :D

@Chorus Ben sevdim aleti , adım sayısı ve saate bakıyorum , onun dışında şu mesaj yada biri arayınca bilekliğe alarm gitse çok güzel olurmuş.

Edit : şarj oldu diye bildirim geldi telefona :D Baya gidiyor şarjı , 2-3 hafta galiba

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Chorus Ben sevdim aleti , adım sayısı ve saate bakıyorum , onun dışında şu mesaj yada biri arayınca bilekliğe alarm gitse çok güzel olurmuş.

Edit : şarj oldu diye bildirim geldi telefona :D Baya gidiyor şarjı , 2-3 hafta galiba
Şarj 2 haftaysa iyiymiş , dediğin gibi bir titreşim falan da gelseymiş güzel olurmuş.

Şarj 2 haftaysa iyiymiş , dediğin gibi bir titreşim falan da gelseymiş güzel olurmuş.
Arama,mesaj,whatsapp, line, facebook, uygulamalarından bildirim gelince ekranda hangi uygulamadan bildirim geldiyse titreyip onun iconunu çıkarıyor. Yanlışlıkla 3,4 defa duşa girdim onunla hiç birşey olmadı :popcorn:

Doma$no

Bu GeForce experince neden çok yavaş indiriyor internette bir problem yok. 9KB/Sec indirme hızısummer2:

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Arkadaş btk ya şikayet ettiğim halde 31 marta kadar internet olmayacak diyorlar.. VodafoneNet şikayet yazdım ve sözleşmeyi fesih edip cayma bedelini karşılamak istemediğimi söyledim eğer kabul etmezler ise tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Arkadaş btk ya şikayet ettiğim halde 31 marta kadar internet olmayacak diyorlar.. VodafoneNet şikayet yazdım ve sözleşmeyi fesih edip cayma bedelini karşılamak istemediğimi söyledim eğer kabul etmezler ise tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.
Parayı veren sensin , müşteri sen misin onlar mı belli değil.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Btkya tekrar cevaplarıyla beraber şikayet et.

Yukarı Alt