herkese günaydın @ArtFlex geçmiş olsun

Takımı
Besiktas
Bana gün aymadı vallahi sabahın körü hava yağmurlu saat 10:09 da adamlar apartmanın içinde davul zurna çalıyor, 4 te yattık yahu herşeyi geçtim pazar sabahı yani insan öğleni falan bekler ilk defa böyle birşey görüyorum. Geceden azmışlar sabah dayanamıyıp erken çağırmışlar davulu zurnayı.
Saygısızlıktan başka bişey değil,bir pazar günü adam akıllı uyuyabiliyorum başıma öyle birşey gelse kesin kavga çıkartırım :mrgreen:

bak şimdi sevdim seni. en güzeli 90 cap EU v CH 5 ay sonra açıyorum sona geldim, hayrına server parası verecem Sadece Dress silk ile , item-mitem bedava
kapansın bütün privateler:naber:
hatta KOSDAQ 'dan hisse senedi bile açacağım :)

Hayır yani çalan şarkılarda etnik birşey de yok abe kaynana naptın bize çalıyor delirmemek elde değil:mrgreen:
bizimde sabah burada davul zurna vardı ama harbiden esas adamlarmış öğlen 12 de başladılar. Senin yerinde olsam koşa koşa iner bende halaya girerdim eşofmanla. Adamlara girmekten iyidir zor dövüşürsün yani o kadar adamla

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Facebook hesabindan , whatsappa erişim oluyor mu ? Facebook hesabımda olan simgeye tıkladığımda whatsapp açılıyor :think:

Ps: Eğer oluyorsa sıkıntı....

ben bilmiyorum bir tek whatsapp var uygulama olarak.
fikrim oluyordur : instagram +whatsapp+ facebook hepsi aynı şirketin

@Bean Başka telefon da girmesi harbiden sıkıntı yaratır bro, QR kod olayıyla giriş yapılabiliyor her yerde ama en azından telefonun olmadan giriş yapamıyor, face olayı reelse durum kötü :roll:

@ArtFlex a.selam

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
@Bean Başka telefon da girmesi harbiden sıkıntı yaratır bro, QR kod olayıyla giriş yapılabiliyor her yerde ama en azından telefonun olmadan giriş yapamıyor, face olayı reelse çok kötü durum
Sanmıyorum . Ayni telefon olduğu içinde olabilir:roll:

Yukarı Alt