Gun Powder Bomb Görevi - Bug - 1 koyun 3 kazanın :)

Level 26 - "A Big Win :lolmuch: "(Making Yeosun Firecracker görevini bitirmeniz gerkiyor)(3 kere tekrarlanabilir)
NPC : Yeosun
1: 200 tane Gun Powder bomb toplayin.
Ödül: 1. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold
2. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold
3. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold

Şimdi öncelikle görevi alıp başlıyoruz gun powder bomb'ları toplamaya, 200 tane olduktan sonra şehre dönüyoruz ve gidiyoruz Storage'ye elimizdeki 200 tane gun powder bomb'un 1 tanesini Shift+sol click ile ayırıp 199 tanesini storage'ye koyuyoruz ( Gitti 1 altın vah vah :mrgreen: :mrgreen: ) daha sonra görevi teslim edip ödülümüzü aldığımızda o storage'deki 199 tane bomb'u geri alıp gidiyoruz 1 tane daha gun powder bomb bulmaya oda çıkınca tekrar 200 tane gun powder bomb toplamış oluyoruz haliyle:)Hadi bakalım...
(Sadece bilmeyenler için açıkladım buda anlatılırmı yok bunu bilmeyenmi var falan gibi saçma şeyler yazmayın herşeyi bilenin forumda ne işi var!!)

Keske o levelde olsaydim suan :lolmuch:

cok ugrasmistim bee tüh bosuna ugrasmisim :mrgreen:

o bug kalkali aylar oldu enazindan 7 8 aydir ole bi bug yok hatta dahada once olabilir :lol: artik hicbir gorev itemi kasaya konmuo gun powder dahil

Çok ilginçtir bu bug SRO açıldığından beri var. Acaba neden düzeltmiyorlar , bu tam bir muamma :mrgreen: Ayrıca başka torba toplamalı görevlerde böyle birşey olmuyor sadece bu göreve özgü. Tuhaf.

bazıları olmuyo demiş oluyo isterseniz yeni çar açın yapın derim boş boş şeyler yazmayın yapamayanlar suçu kendinde arasın

peki bu güzel fikirn 65 llv den sora herhangi bir görevde de ise yararmi aceba?

ben 65 oldum da :-)

Excrea demiş ki:
o bug kalkali aylar oldu enazindan 7 8 aydir ole bi bug yok hatta dahada once olabilir :lol: artik hicbir gorev itemi kasaya konmuo gun powder dahil
arkadasım haklısın konuluyo o ve daha deişik gorevler mesela ghost bug demon horse gorevleri bende komuştum cunku:)

böle olmasının sebebi elent için gereken çöplerden birini adınında gun powder olması bu sayede çöp sanıp bankaya koyuyosun benim bildiğim kadarıyla başka bi görevde böl bi olay yok Sad

Yukarı Alt