Güiza'dan tehdit!
İspanyol basınına konuşan golcü oyuncu, “Beni hesaba katmayan Fenerbahçe Kulübü. Umarım Hercules'in teklifini kabul ederler. Kalırsam, bu, herkes için kötü olacak” dedi.

Büyük umutlar ve paralarla transfer edildiği Fenerbahçe’deki iki sezonunda da hayal kırıklığı yaşatan, sezon başındaki tavırları nedeniyle teknik direktör Aykut Kocaman’ın tepkisini çeken ve kadroda düşünülmeyen Daniel Güiza’dan son vukuat. Rusya’nın Rubin Kazan takımı tarafından yapılan teklifi kabul etmeyen, bonservisini neredeyse bedavaya alıp, futbol yaşantısını ülkesinde sürdürmeyi hayal eden golcü futbolcu, İspanya basınına yaptığı açıklamada ilginç tehdit eder gibi sözler sarfetti. İspanya 1. Ligi’ne bu sezon çıkan Hercules’e transferi gündemde olan Güiza, bu takımın bulunduğu Alicante kentinin gazetesi İnformacion’da yer alan açıklamasında, “Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi Play-Off maçını oynayacağı için yöneticilerle konuşamadım. Beni hesaba katmayan onlar (Fenerbahçe) ve bu yüzden kendim idman yapıyorum. Eğer kalırsam, bu, herkes için kötü olacak. Hercules’in teklifini kabul etmelerini umuyorum” dedi. Bu arada golcü futbolcu için Fenerbahçe’ye 4 milyon Euro bonservis bedeli öneren İspanyol kulübünün, yanıt beklediği, teklifin reddedilmesi halinde Werder Bremen’in Portekizli forveti Hugo Almeida’ya yöneleceği iddia edildi. Ancak Portekizli forvetin de bonservisinin pahalı oludğu vurgulandı.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt